Diziler:
Aşkın Bedeli 110. Bölüm son bölüm Fragmanı İzle Aşkın Bedeli Yeni Bölüm 109.Bölüm Fragmanı İzle 13 Şubat Star Tv 13 şubat Aşkın Bedeli izle
Aşkın Bedeli 109. Bölüm son bölüm Fragmanı izle Star Tv'nin günlük dizilerinden Aşkın Bedeli 108. Bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşkın Bedeli 109. Bölüm Fragmanı izle. 

  Aşkın Bedeli 107. Bölüm son bölüm Fragmanı izle Star Tv'nin günlük dizilerinden Aşkın Bedeli 107. Bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı izle.  Star Tv'nin günlük dizilerinden Aşkın Bedeli 107. Bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı izle. Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı yayınlandımı? Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde olacaktır.  Aşkın Bedeli 107. Bölüm Özeti Poyraz’ın Alper’den duydukları onu tam olarak tatmin etmemiştir.. Zeynep, Poyraz’a açıklama yapmaya çalışsa da, Poyraz dinlemez. Zeynep ve Alper olanları çözmeye çalışırken, Selen’in anlattığı yeni yalanlar da Poyraz’ın düşüncelerini kuvvetlendirmiştir. Zeynep’in tek derdi oğlunu görmektir. Selen’in anlattıklarından çok etkilenen, Poyraz’ın, Uğur’la Zeynep’i görüştürmesi imkânsız gibi görünmektedir. Alper pişmanlık duysa da, Selen, Alperin doğru bir şey yaptığına inanmasını sağlar.. Hayriye ise Alper’e, Zeynep’e dokunursa artık karşısında kendini bulacağını söylemiştir.. Ender kafe işinin bittiğini öğrenmiş, Cem’e iş kurması için para verir. Cem, Özge, Dicle ve Ferhat ne iş yapacaklarını konuşurken, Ferhat ve Dicle arasında büyük bir kavga patlak verir.. Daha sonra durumdan şüphelenen Özge’nin eline Dicle’nin telefonuna bakma fırsatı geçer. Özge, Dicle ve Betül ilişkisini öğrenmenin eşiğindedir. Diğer taraftan ise Maruf’un adamları Betül’ün adını polise vermiş ve bu durum Ender’in avukatı tarafından öğrenilmiştir. Betül bütün çabalarına karşın bu durumu Ender ve Veda’nın öğrenmesini engelleyememiştir. Veda, Cem’in ve Ender’in hayatına kast eden Betül’e büyük bir öfke duyar ve onunla hesaplaşmak için Haznedarların evinin yolunu tutar. Veda ve Betül arasında büyük bir hesaplaşma yaşanacaktır. Akrep, Bilal büyük bir tesadüf sonucu, Canan’ı takip etmeye başlar.. Taner’e ulaşmaya çalışan Akrep Bilal amacına ulaşacak gibi görünmekte.

Güzel Köylü 5. bölüm 2.fragmanı yayınlandı...
Star TV ekranlarında yayınlanan Güzel Köylü dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Güzel Köylü dizisi...

Haberi Oku