Diziler:
Ben de Özledim dizisi Yeniköy'de çekimlerine başladı ilk görüntüler Leyla ile Mecnun yeni dizi haberi

Star TV'nin Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi Ben de Özledim dizisi Sarıyer yeniköy'de çekimlerine başladı. Bende Özledim Bende dizisi çok yakında STAR TV'de başlıyor. Leyla ile MEcnun ekibinden yeni dizi.

Bende Özledim dizisi hakkkında Twitter'da onay verildi. Ben de Özledim Ekim'de Star Tv'de. Burak Aksak yaziyor. Onur Ünlü yönetiyor. Leyla ile Mecnun ekibi tam kadro oynuyor. Kesin bilgi. Hatta Bende Özledim ekibi yeniköyde çekimlerine başladı. Onur Ünlü, Ali Atay ve Serkan Keskin, yeni bir proje için Star TV ile anlaştı. Dizinin adı şimdilik, “Ben de Özledim”. Ben de Özledim' Ekim'de Star Tv'de. Burak Aksak yaziyor. Onur Ünlü yönetiyor. Leyla ile Mecnun ekibi tam kadro oynuyor.

“Leyla ile Mecnun” dizisinin sonu malum... Yaz başında 103’üncü bölümle “sezon finali” yaparak çıktığı tatil, “ebedi istirahat”e dönüştü. Çünkü TRT diziyi devam ettirmeme kararı aldı.

Bazıları TRT yönetiminin bu kararı, projenin yaratıcısı Onur Ünlü’nün Gezi Parkı eylemlerine verdiği tam destek yüzünden aldığını iddia etti. TRT yöneticileri ise reytingi düşük olduğu için diziyi kaldırdıklarını açıkladı. Sebep; ister Gezi olsun ister reyting sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti. Bu konudaki kanaatim o ki, şayet reytingi sosyal medyası kadar güçlü olsaydı, TRT bitirse bile, başka bir kanalda sürerdi dizi...

TRT 1’in Koordinatörü Bülent Ata, Onur Ünlü’ye ayrıcalık tanımasa bu reytingle bugüne kadar sürer miydi “Leyla ile Mecnun”; o da ayrı bir konu... Sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti, peki yeni bir iş yapacak mı Onur Ünlü ve ekibi?

Sürpriz haber Star TV’den geldi. “Leyla ile Mecnun”u “Leyla ile Mecnun” yapan ekip, yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı. Ekibin Star TV’ye çekeceği yeni dizinin adı henüz belli değil, ama başlangıç öyküsü şu:

“Leyla ile Mecnun”un yapımcısı Onur Ünlü, “Mecnun” rolündeki Ali Atay, “İsmail”i oynayan Serkan Keskin ve senarist Burak Aksak, bir yandan sohbet eder, bir yandan da tele-vizyon izlerler... Dörtlünün seyrettikleri televizyon, şoke olacakları bir haber verir: “Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı.” Bu “kara haber” üzerine ekip, “Şimdi ne yapacağız?” diye başlar kara kara düşünmeye...

Star TV yöneticilerinden aldığım bilgiye göre “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimse dahil edilmeyecek, yeni dizinin kadın oyuncuları da yeni isimler olacak. Adı şimdilik “Ben de Özledim” olarak planlanan ve ana teması bana “İşler Güçler”i hatırlatan dizi, ekim ortası gibi Star TV ekranında olacak.''

Anahtar Kelimeler
Bende özledim Bende

Ruhumun Aynası 4. bölüm fragmanı yayınlandı...
FOX ekranlarında yayınlanan Ruhumun Aynası dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Ruhumun Aynası dizisi...

Haberi Oku