Diziler:
Bende Özledim 1. bölüm fragmanı yayınlandı Bende Özledim ne zaman yayınlanacak Bende özledim ilk bölüm özeti tek parça izle Bende Özledim oyuncuları kadrolar

Geride bıraktığımız 3 sezonda büyük hayran kitlesine ulaşan Leyla ile Mecnun ekibi, TRT1 kanalının, rekoların dizisi Leyla ile Mecnun'u aniden durma kararı sonrasında yeni bir prodüksiyona el attı.

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun'un ekibinin aniden yayından kaldırılması sonucu, işsiz kalmalarını konu alacak Bende Özledim Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant ın yanında Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan da rol alıyor. 

Diğer bir söylentiye göre Leyla ile Mecnun'un yetenekli senaristi Burak Aksak ve yönetmen Onur Ünlü de dizide oynayacaklar. 


Bende özledim 28 Ekim 2013 Pazartesi günü ilk bölümüyle StarTV'de yayın hayatına başlayacak.

Dizinin konusunun; Leyla ile Mecnun ekibinin, dizinin aniden sona eren yayın hayatı sonrasında başına gelenleri konu alacağı konuşuluyor. 

YENİ KANAL YENİ DİZİ AYNI EKİP..

Twitter hesabı üzerinden 'Yeni kanal, yeni dizi, aynı ekip, aynı kafa..' yazan ünlü sempatik oyuncu Ali Atay, başlayacakları yeni yayın için çok umutlu olduğunu belirtti.

Çok beğeni toplayan ve merakla beklenen dizinin yayınlanan ilk teaser videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken Bitiş tarihi belli oldu mu...
Ekranların beğenilen ve reyting rekortmeni dizi Güneşi Beklerke dizisi ne zaman Bitiyor seyirciler bu sorunun...

Haberi Oku