Diziler:
Beni Böyle Sev 29. Bölüm Fragman İzle Ayşem' in hamile olduğunu herkes öğreniyor

Trt'nin sevilen dizisi Beni Böyle Sev 29. Bölüm ile ekranlara gelecek. 29. Bölümde Ayşem'in Hamile olduğunu herkes öğreniyor. Beni Böyle Sev 29.Bölüm izle, Beni Böyle Sev 29.bölüm fragmanı izle TRT 1 HD Beni Böyle Sev 29.Bölüm İzle

28. Bölümde neler olmuştu 

Beni Böyle Sev'de Fahriye, Seda, Reyhan ve Eda’nın kurdukları tuzağa düşerek evde kilitli kalan Ayşem ve Ömer mahkemeye yetişemeyeceklerini anlamışlardır. Arkadaşlarını arayarak kapıları açmalarını isterler ancak sonuç alamazlar.Beni Böyle Sev'de her ne kadar bu durum bütün planlarını alt üst etmiş gibi görünse de aslında baş başa olmaktan memnundurlar. Kendileri için hazırlanan sürprizler ise ayrılma acılarını daha da artırır. Beni Böyle Sev'de Adliye önünde Ömer ve Ayşem’i bekleyen Nail ve Reha bir kez daha karşı karşıya gelir.

Beni Böyle Sev 28. Bölüm'de Reha boşanmanın bir an önce gerçekleşmesi için sabırsızlanmaktadır. Ancak her iki gencin de ortada olmayışıyla ortam gerilir. Üstüne bir de Eda’nın Nail ile sohbet etmesi bardağı taşıran son damla olur. Seda nihayet aklındaki soru işaretlerinden arınmış, duygularından emin bir halde Furkan ile mutluluğu yakalamış gibidir. Oysa ofise gelen esrarengiz bir mail yaklaşmakta olan fırtınanın habercisidir… Beni Böyle Sev 28. Bölüm'de Fahriye bloguna gelen e-postalara cevaplar ararken Reyhan da Nezih’in ortada görünmeyişinin gizemini çözmeye çalışmaktadır. 

Beni Böyle Sev'de bunca şey yaşanırken kimse Nezih’in nerede olduğunu bilmemektedir. Aslında cevaplar Haluk’tadır .Beni Böyle Sev'de Haluk’un oğlu Deniz’in de gelmesiyle bekar evi iyice şenlenir. Deniz etrafında olup bitenleri keyifle izler, yeni arkadaş grubuna alışmaya çalışır. Beni Böyle Sev'de Nadide, hastaneden çıkmıştır. Üstelik de hiç umulmadık bir hamle ile herkesi şaşırtır.

Güneşi Beklerken Bitiş tarihi belli oldu mu...
Ekranların beğenilen ve reyting rekortmeni dizi Güneşi Beklerke dizisi ne zaman Bitiyor seyirciler bu sorunun...

Haberi Oku