Diziler:
Çalıkuşu 6. bölüm fragmanı izle Kamran ile Feride kaçıyor 5 Kasım Salı Kanal D izleyiniz

Çalıkuşu 6. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. Çalıkuşu yeni bölümde Kamran' ın başı belaya girer. Çalıkuşu 6. bölümde neler yaşanacak? Çalıkuşu 6. bölüm fragmanı medya365' te...

Çalıkuşu, Çalıkuşu izle, Çalıkuşu 6. bölüm, Çalıkuşu yeni bölüm, Çalıkuşu yeni son bölüm, Çalıkuşu yeni bölüm izle, Çalıkuşu son 6. bölüm izle, Çalıkuşu 6. son bölüm fragmanı, Çalıkuşu 6. yeni bölüm izle, Çalıkuşu son 6. bölüm, Çalıkuşu 6. bölüm fragmanı izle, Çalıkuşu 6. bölüm 5 Kasım Salı Kanal D ekranlarında...

Çalıkuşu 6. bölüm özeti;

Kamran’ın başı belaya giriyor, Feride ise perişan oluyor.

Kamran, babasını yaşatmak için her yolu denemektedir. İyileştirmek için uyguladığı yöntem o yıllarda yasaktır, fakat Kamran’ın tek istediği Seyfettin Bey’i yaşatmaktadır.
Bir hain, Kamran’ı şikayet eder. Artık kederli ve düşünceli Kamran'ın önünde yeni adımlar belirmiştir. Kamran şaşkın, Feride ise çok endişelidir.
Aynı saatlerde bir adam hayata veda eder. Konağın kapısında bir hareketlilik, bir telaş.
Şükür ve sabır zamanıdır artık.
Feride ve Kamran, yıllardır içlerinde yaşattıkları söylemeye korktukları aşklarını daha ne kadar saklayacak? Hayat izin verecek mi sevgilerini yaşamaya ? Kamran ya harekete geçecek ya da yaşadıklarına razı olacaktır.
Kadı hükmünü verir. Karar kesindir.
Aile acılı, Feride perişan...
Bir kadın çığlığı yayılır sokaklara.

Güneşi Beklerken Bitiş tarihi belli oldu mu...
Ekranların beğenilen ve reyting rekortmeni dizi Güneşi Beklerke dizisi ne zaman Bitiyor seyirciler bu sorunun...

Haberi Oku