Diziler:
En Uzun Yüzyıl 2. Bölüm Fragmanı izle - Yeni Bölüm En Uzun Yüzyıl 13 Aralık 2013 Cuma

En Uzun Yüzyıl, En Uzun Yüzyıl Dizisi, En Uzun Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı, En Uzun Yüzyıl Trt 1, En Uzun Yüzyıl Yeni Bölüm Fragmanı 

En Uzun Yüzyıl 2.Bölüm Özeti

Darbelerin, gizli örgütlerin, dış güçlerin çokça konuşulduğu bu günlerde TRT de ibret alınması gereken güzel bir film: En Uzun Yüzyıl. Osmanlının en zorlu yüzyılı olan 19. Yüzyılda yaşanan önemli olaylar ve dönüm noktaları konu olarak edinilmiş. Üzerinden 138 yıl geçmesine rağmen hala unutulmayan bir olay; Abdülaziz’in halli ve katli işleniyor. Dizi İstanbul’da bir çok tarihi mekanda çekildi. Abdülaziz hanın öldürülme sahnesi ise gerçek mekanında yani Abdülaziz’’in öldürüldüğü Feriye Sarayında çekildi. 
en uzun yüzyıl 2.bölüm fragmanı Proje görsel kalitesi, başarılı oyunculuğu ve dönemi birebir yansıtan giyim ve aksesuarları ile ön plana çıkıyor. Ferit Aktuğ, Burak Tamdoğan, Tuğçe Kumral, Adnan Bircicik, Nejat Birecik, Muhammet Cangören, Demir Karahanın rol aldığı dizinin yapımcılığını PİARDNA Görsel Yapım Hizmetlerinin üstlenmiş. Projenin, yönetmenliğini daha önce TRT yayınlanan Kurt Kanunu ve Yol ayrımı dizisinden tanıdığımız Yasin Uslu, Senaryo yazarlığını Uğru Uzunok yaptı.

Diğer Yarım dizisinin yeni oyuncusu kim Diğer...
Diğer Yarım ekibine yeni bir isim ekleniyor. Daha öncede pekçok projede yer alan bu oyuncu kim? Diğer Yarım...

Haberi Oku