Diziler:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Fatih Harbiye 9. bölüm fragmanı seyret Macit ile Neriman aşkı alevleniyor 2 Kasım Fox Tv dizi izle özet

Fatih Harbiye 9. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. Fatih Harbiye yeni bölümde Macit ile Neriman aşkı alevlenecek. Fatih Harbiye 9. bölüm merak konusu haline gelmiştir. Peyami Safa' nın muhteşem eseri Fatih Harbiye 9. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz...

Fatih Harbiye yeni bölümü ile ekranlarda yerin aldı. Reytingleri alt üst eden Fatih Harbiye 9.bölümü ile 2 Kasım 2013 tarihinde yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. Fatih Harbiye 9.bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı. Fatih Harbiye yeni bölüm sitemizde. Fatih Harbiye 9.bölüm fragmanı izlemek için sitemizde yerini alacak. Fatih Harbiye yeni yepyeni bölüm fragmanı  yerini alacak. Fatih Harbiye yeni bölüm fragmanı izle, Fatih Harbiye 9.bölüm fragmanı izle
Macit ile Neriman aşkı alev aldı alacak. Macit için Pelin bitti. Neriman için ise Macit yeni başladı. Neriman iki arada bri derede kalan aşkı içinden çıkılmaz bir hal aldı. Fatih Harbiye yeni bir aşka şahitlik yapıyor. Şinasi tamda herşeyi düzeltecek iken Macit'ten gelen bir haber alt üst eder herşeyi. Fatih Harbiye 9.bölüm fragmanı sitemizde.
 
Şinasi ise Özlem'in oyunlarında maskot gibi kullanılır duruma geldi. Neriman ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Neriman'da Macit'i bu durum için kullanacak mı? 
 
Şahika ise Neriman'ın telefonundan öyle bir oyun oynar ki bu durum Neriman'ı çok zor duruma sokar. Neriman Pelin'in oyununu öğrenecek mi? Şahika sadece kendini düşünerek hareket eder ve Onur'un asistanı olur. Şirkette yer alan Şahika artık çok daha tehlikeli bir hal alır. Fatih Harbiye 9.bölüm ile 2 Kasım Cumartesi akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.
 
Fatih Harbiye 9.bölümde neler olacak merak konusu.. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Karagül 43. bölüm fragmanı yayınlandı izle...
FOX ekranlarında yayınlanan Karagül dizisi 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül dizisi 43. bölüm...

Haberi Oku