Diziler:
Firuze 7. bölüm fragmanı izle Show TV 4 Şubat Firuze yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek mi

Firuze hayranları durmuyor. Show TV'nin dikiş tutturamadığı dizisi Firuze 7. bölüm yayınlanacak mı yayınlanmayacak sorusuna cevap aranıyor. Ancak Firuze 28 ocak tarihinde yayınlanması için hayranlarını tutturuyor. 

Show TV'nin dikiş tutturamadığı dizisi Firuze 7. bölüm yayınlanacak mı yayınlanmayacak sorusuna cevap aranıyor. Ancak Firuze 28 ocak tarihinde yayınlanması için hayranlarını tutturuyor.

Firuze dizisi 7. bölümüyle Show TV hayranları bekliyor. Firuze dizisi 7. bölüm Show TV ekranlarında yayınlanacak. Firuze dizisi Show TV ekranlarında yaşanacak bölümü şurada.

Firuze 7. Bölüm fragmanı özeti Firuze 7. Bölüm fragmanı 21 Ocakta Show'da.. Firuze 7. Bölüm fragmanı  izle. Firuze 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Firuze 7. Bölüm fragmanı sitemizde. Mahsun Kırmızıgül,  yeni dizisi için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu buldu. Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Firuze'de Ceren  Hindistan başrolde oynayacak... Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi 'Firuze' için üç aydır aradığı başrol  oyuncusunu buldu. Birçok oyuncuyla görüşen Kırmızıgül, sonunda Ceren Hindistan'la anlaştı. İlk olarak  'Firuze' karakteri için Ceyda Ateş'i düşünen Kırmızıgül, yaptığı son toplantıdan sonra bir dönem  futbolcu sevgilisi Özer Hurmacı'yla yaptığı kavgayla mahkemelik olan Hindistan'da karar kıldı. Ceyda 
Ateş'le yüz yüze yaptığı görüşmenin ardından, oyuncuya dizide daha çok ön plana çıkacak 'Suzan' karakterini oynaması için teklifte bulundu. Kırmızıgül, "Suzan dizide kötü kız karakteri olarak ön  plana çıkacak. Sen kötü kızı daha iyi oynarsın. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Suzan, daha çok konuşulacak" diyerek Ateş'i ikna etti. Ceyda Ateş, 'Firuze' karakteri için gittiği toplantıdan 'Suzan'  olarak çıkmış oldu. Ateş, daha önce de Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın başrolünü paylaştığı 'Adını  Feriha Koydum' dizisinde kötü kız 'Hande'yle ön plana çıkmıştı.

Anahtar Kelimeler

Kaçak Gelinler 7. bölüm fragmanı izle 4 Ağustos...
Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaçak Gelinler yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Kaçak Gelinler 7. bölüm...

Haberi Oku