Diziler:
Güneşi Beklerken 17. bölüm fragmanı seyret Yağmur Kerem' i bıçaklıyor 27 Ekim Kanal D dizi izle
Güneşi Beklerken 17. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem eski haline dönüyor. Güneşi Beklerken 17. bölüm fragmanını sitemizden izleyebilir, Güneşi Beklerken 17. bölüm özetini buradan okuyabilirsiniz...

Güneşi Beklerken 17. bölüm özeti;

Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem eskisi gibi olmaya başlıyor. Herkesi hüsrana uğratıyor. Okuldaki herkesin zehirlenmesi üzerine Hafize işten kovulma aşamasına geliyor. Güneşi Beklerken dizisinde bunun üzerine Zeynep kendisinden fedakarlık edip Kerem' in söylediklerini yerine getiriyor. Güneşi Beklerken 17. bölümde Barış karşılaştıkları karşısında şok oluyor. Zeynep' in yaptıklarına inanamıyor. Can, Kerem' in gidişatından hiç memnun olmadığından Barış' la herşeyi konuşma kararı alıyor.

Güneşi Beklerken 17. bölümde en büyük darbe Yağmur' dan geliyor. Kerem' in annesine yaptıklarını kaldıramayan Yağmur yemekhaneden aldığı bıçakla Kerem' e saldırıya geçiyor. Güneşi Beklerken 17. bölümün her dakikası heyecan dolu.

Güneşi Beklerken 16. bölüm özeti;

Eski Kerem geri dönüyor. Zeynep’i kendisinden nefret ettirmek için verdiği sözü bozan Kerem’e ilk cezayı da Yağmur kesiyor.

Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep’i kendinden uzaklaştırmak zorundadır. Fakat bunu yaparken de en büyük acıyı o çeker. Güneşi Beklerken dizisinde ortada hiç bir şey yokken Kerem’in davranışı karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur’a anlatır. Güneşi Beklerken geçen haftaki bölümünde Barış’ın aklı ise amcasındadır. Ya doğruyu söylüyorsa düşüncesini bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği bulamadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümünü araştırmaya başlar. Güneşi Beklerken dizisinde Cihan Hoca’ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem, eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem’in yanındadır. Fakat Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can’ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir. Jale’nin tedavisi ile ilgili ise Murat’tan kötü haber gelir. Güneşi Beklerken dizisinde Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin’i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Ancak Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir hamle yapar. Güneşi Beklerken dizisinde Kerem’in Zeynep’in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika’ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için şaşırtıcıdır.

 

Karadayı yeni sezon bölüm fragmanı yayınlandı...
ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni sezon bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı yeni sezon...

Haberi Oku