Diziler:
Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanı izle Kerem Zeynep' e şok gerçeği açıklıyor 17 Kasım Kanal D dizi izle
Kanal D' nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken' de her geçen hafta heyecan artmakta. Güneşi Beklerken 20. bölümünde neler olacak. Güneşi Beklerken yeni bölümünde Kerem' in başı belaya girecek. Güneşi Beklerken 20. bölüm fragmanı ve özeti medya365' te.

Güneşi Beklerken 20.bölüm fragmanı Kanal D ekranlarında çıkmıştır. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan Güneşi beklerken son bölüm 'de yine heyecan ve adrenalin yaşanacak. Güneşi beklerken dizisi her hafta Pazar akşamlarının beklenen dizisidir.

Güneşi beklerken 20. bölüm fagramı yayınlandı, güneşi beklersen 20. son bölüm fragamanı ne olacak. Güneşi beklerken son bölüm izle Güneşi beklerken 20.bölüm izle ekranlarda çıkmıştır. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan güneşi beklerken dizisi 20.bölüm ile 10 kasım 2013 günü ekranlarda olacaktır.

Güneşi beklerken son bölüm 'de bu hafta kerem çok büyük bir tehlike alına girecektir. Zeynep 'e yardımcı olmak isteyen kerem, aslında çok büyük bir tehlike içinde kaldığını bilmemektedir. Güneşi beklerken son bölüm 'de Sayer kolejinde büyük sevinç yaşanacaktır. Çünkü Okul takımı kerem sayesinde çok önemli bir maçı kazanmış olacaktır.

Güneşi Beklerken' de Sayer kolejinin en iyi oyuncularından olan kerem en büyük rakibi olan aksel 'de çok güzel bir ders verecektir.Fakat bu güzel sevinç çok fazla uzun sürmeyecek.

Güneşi Beklerken' de Yağmur, Kerem'e saldırıyor

Yağmur, beklenmedik bir şekilde Kerem'e saldırıyor. Ancak hedef araya girmek isteyen başka bir isim oluyor.

Güneşi Beklerken' deKerem tarafından sırrı bütün okula yayılan Yağmur, elinde bıçakla bunun bedelini ödetmek için harekete geçer. Kerem'e saldıran Yağmur'un hedefi ile arasına beklenmedik bir kişi girer. Kerem çok üzgündür ve bunu nasıl telafi edeceğini bilemez. Zeynep ise Kerem'den iyice nefret etmeye başlar.

Cihan, Tülin'deki garipliği fark eder ve ne olduğunu sorar. Konuşmak için Sevim ise Cem'i çağırır. Ancak Cem'in elinde Sayerler'e karşı kozu vardır ve onu kullanmaktan çekinmez. Sevim, bunu Ahmet ile konuşmaya gider. Cem'in kontrolden çıktığını düşünen Ahmet, olaya el atmaya karar verir.

Sayer Koleji basketbol takımının önemli bir karşılaşması vardır. Ancak son olaylar nedeniyle Barış'ın oynaması riske girer. Cihan Hoca, Kerem'in oynamasını ister. Yağmur ise okulu bırakır bir daha dönmek istemez. Can ise Yağmur'dan vazgeçmeye niyetli değildir. Onu dönmesi için ikna etmeye çalışır.

Sevim Hanım ile yaptığı konuşmadan sonra Cem, kendini iyice kaybeder ve Tülin'i zorla eve çağırır. Ancak işler çığırından çıkar ve bir kaza yaşanır. Demet de moda evinden son çalışmaları göstermek üzere Cem'in evine gönderilir.

Kaçak Gelinler 7. bölüm fragmanı izle 4 Ağustos...
Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaçak Gelinler yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Kaçak Gelinler 7. bölüm...

Haberi Oku