Diziler:
Güneşi Beklerken 35.Bölüm Fragmanı izle Güneşi Beklerken 35.Bölüm özeti
 Güneşi Beklerken 35.Bölüm Fragmanı izle Güneşi Beklerken 35.Bölüm özeti

Güneşi Beklerken 34.Bölüm özeti;

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. 

Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor. Cihan Hoca'nın karısı Tülin, Cİhan Hoca'yı Sayer Holdin'in Ceo'su ile aldatmaya devam ediyor. Sayerlerin Ceo'su Tülin ile şantaj karşılığı beraber oluyor. Melis Bulimia Hastalığına kendini iyice kaptırmış gibidir. Bir masa dolusu tatlı yiyip sonra tuvalete gidip kusmaktadır. 

Bunun dışında Kerem ile Melis çıkmaya başladıklarıdan beri Kerem gitgide sıkılmaya başlamıltır lakin bunu belli etmez. Ama altıncı hissi kuvvetli olan Melis dayanamaz ve Kerem'e istemiyorsa onunla birlikte olmak zorunda olmadığını söyler. Kerem ise ondan hoşlandığını söyler. Kerem ve Melis'i elele gören Barış ve Zeynep şok olur.

 4 kafadar beraber yemek yer. Kerem hesabı ödemek ister ama barış hesabı çoktan ödemiştir bile.  Barış babasının ölümün arkasındaki sır perdesini aralamak için hapishanede olan amcasına bir mektup yazar ve onunla görüşmek istediğini söyler. Amcası ile görüşmeye giden barış hapihanede hiç ummadığı biri ile karşılaşır. Meğer işin içinde iş vardır.

Güneşi Beklerken 35.Bölüm Fragmanı  olacaktır..  Sevilen dizi Güneşi Beklerken 35.bölümü ile 23 şubat 2014 pazar günü akşamı Kanal D kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Güneşi Beklerken 35.Bölümde Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Emre Kınay’ın paylaştıkları sevilen dizi Güneşi Beklerken 35.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 35.Bölüm Fragmanı (İlk Sitemizde) hakkında yorumlarınızı yazınız.

Güneşi Beklerken 35.Bölüm Fragmanı izle Güneşi Beklerken 35.Bölüm özeti

Güllerin Savaşı dizisinden kısa zamanda büyük...
Kanal D ekranlarının yeni yüzü Güllerin Savaşı kısa zamanda uzun yol katederek izleyicinin büyük beğenisini...

Haberi Oku