Diziler:
Karadayı 39. bölüm fragmanı son bölüm izle fragmanı Mahir' in sevdiklerinden ölen kimdi haberi
ATV' nin reyting rekormeni dizisi Karadayı 38. bölümü izleyenleri heyecandan birbirinden geçirdi. Karadayı 38. bölümü izle. Karadayı 39. bölümünde neler olacak ? Karadayı' da Mahir' in hangi sevdikleri ölecek. Karadayı 39. bölüm fragmanı medya365' te.

Karadayı 38. bölüm özeti..

Karadayı bu haftaki bölümünde Sevdiği birinin öleceğini öğrenen Mahir, amirle bir anlaşma yapar ve sevdiklerini korumak için hapisten çıkar. Bu arada Necdet de bambaşka bir hayata adım atar.
Orhan'ın Yasin'i öldürmeye teşebbüs ettiğini anlayan Songül abisini ihbar eder. Karadayı 38. bölümünde Bunu öğrenen Mahir büyük bir karar vermek zorunda kalır. Mahir'in kararı bütün dengeleri değiştirecektir. 
Ölümün soğuk nefesi herkesin ensesindedir. Bu tehlike Feride ve Mahir'i yeniden bir araya getirir. Sonunda Mahir kimin öldürüleceğini anlar. Karadayı yayınlanan bölümünde Mahir'in katili durdurmak için çok az zamanı vardır!

Karadayı izleyicileri heyecanla 39. bölümü bekliyor. Acaba Mahir' in sevdiklerinden hangileri ölecek. Yoksa Karadayı Mahir mi tuzağa düşürülmek isteniyor.

Karadayı 39. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır. Medya365' i takip etmeye devam edin..

Karadayı 38. bölümü..

Karadayı 39. bölüm fragmanı..

Kara Para Aşk dizisinde beklenmeyen ayrılık!...
Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kara Para Aşk yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak için hazırlıklara...

Haberi Oku