Diziler:
Kardeş Payı 3. bölüm fragmanı izle  Kardeş Payı 3. bölüm özeti

 Kardeş Payı 3. bölüm fragmanı izle Kardeş Payı 3. bölüm özeti

Kardeş Payı 3. bölüm özeti;

Metin ve Ali’ye piyango çıktı. Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar. 

Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor.

Kardeş Payı 3.bölümü ile 27 Şubat 2014 perşembe günü akşamı Star Tv kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan’ın paylaştıkları yeni dizi Kardeş Payı 3.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz.

Kardeş Payı 3. bölümde neler olacak? Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango Kardeş Payı 4. bölüm vurur ve icada bir talip çıkar.

Kardeş Payı 3. bölüm özeti; Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali’nin boşanma davası, Metin’in Eda tutkusu ve 17.000 Kardeş Payı 3. bölüm  dolarını bırakmaya hiç dizisitemiz.com niyeti olmayan Hilmi’nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı 3. bölüm fragmanı hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz..

Kardeş Payı 3. bölüm fragmanı izle Kardeş Payı 3. bölüm özeti

Ruhumun Aynası 4. bölüm fragmanı yayınlandı...
FOX ekranlarında yayınlanan Ruhumun Aynası dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Ruhumun Aynası dizisi...

Haberi Oku