Diziler:
Küçük Gelin 7. bölüm fragmanı izle 20 ekim pazar Zehra'ya gün doğuyor izleyiniz Samanyolu TV Küre TV

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Küçük Gelin'in merakla beklenen 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Gelin 7. bölümüyle 20 ekim pazar akşamı yayınlanacak. Peki Küçük Gelin son bölümde neler olacak. Küçük Gelin yayınlandığı ilk günden beri seyircinin gönlünde taht kurmuştur. Küçük Gelin 7. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. Küçük Gelin iki aile arasında berdel yapılışının dramatik anlarını konu almıştır. Küçük Gelin 7. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin 6. bölümde, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.
Küçük Gelin 6. bölüm 13 ekim pazar akşamı yayınlananacak olan bölümde hüzün ve gözyaşı yine bir arada olacak. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor. Küçük Gelin yeni bölümde henüz 14 yaşında ve öğretmenlik hayalleri kuran Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” verilerek adım atması, büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır. Yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı dizinin senaryosunu ise, İki Dünya Arasında dizisinden tanıdığımız Erkan Çıplak yazıyor. Başrollerinde Gözde Mukavelat, Orhan Şimşek ve Çağla Şimşek’in yer aldığı projenin koordinatörü Murat Keskin… Küçük Gelinlerin dramı, her Pazar günü Samanyolu TV’de ekrana geliyor.

Küçük Gelin iki aile arasında berdel yapılışının dramatik anlarını konu almıştır. Küçük Gelin 7. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.
Anahtar Kelimeler

Güneşi Beklerken Bitiş tarihi belli oldu mu...
Ekranların beğenilen ve reyting rekortmeni dizi Güneşi Beklerke dizisi ne zaman Bitiyor seyirciler bu sorunun...

Haberi Oku