Diziler:
Küçük Gelin dizisi 2. bölüm fragmanı 15 eylül pazar Samanyolu yeni dizisi sevildi

İlk bölümüyle reytingleri alt üst eden dizi Küçük Gelin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Gelin dizisi 2. bölümüyle 15 Eylül pazar akşamı STV'de. 

Küçük Gelin dizisi 14 yaşında öğretmen olmak isteyen Zehra'nın zorla evlendirmesini konu alan dizisinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Samanyolu TV’nin önceki akşam izleyiciyle buluşan yeni dizisi Küçük Gelin ilk bölümüyle reyting listesinde zirveyi zorladı.

İstemedikleri hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri anlatan ve önceki akşam Samanyolu TV ekranlarında seyirciye “Merhaba” diyen Küçük Gelin dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile seyircinin gönlünde taht kurmayı başardı.

Dizi ilk bölümü ile SBT’de ikinci, TNS’de ise üçüncü sırada yer aldı. Başta senarist Erkan Çıplak ve yönetmen Ozan Uzunoğlu önderliğindeki ekip dizinin başarısını, özel olarak kurulan platoda bir arada izledikten sonra pasta keserek kutladı.

Henüz 14 yaşında ve öğretmenlik hayalleri kuran Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” verilmesini konu alan "Küçük Gelin" ilk bölümünde 3,51 Reyting ve  12,60 Share ile reytinglere damga vurdu.

Küçük Gelin 2. bölüm fragmanı yayınlandı
Anahtar Kelimeler
Küçük Gelin

Kaçak Gelinler 7. bölüm fragmanı izle 4 Ağustos...
Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaçak Gelinler yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Kaçak Gelinler 7. bölüm...

Haberi Oku