Diziler:
Şefkat Tepe 144. bölüm fragmanı yayınlandı Kordon Celil diziden ayrılıyor Kordon Celil karakterini kim canlandıracak 22 Mart STV izleyiniz

STV ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 144. bölüm fragmanı izlemek için doğru adrestesiniz. Samanyolu dizisinde Ertuğrul Şakar diziye veda etti. Ancak Kordon Celil hayatına devam edecek. ŞEfkat Tepe 144. bölümünde Kordon CElil yerine kim gelecek.

Ertuğrul Şakar dün gece itibari ile son kez çekimlerde yer aldı ve set ekibine veda etti.

Fakat diziden ayrılan isim ise Ertuğrul Şakar oldu. Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Celil karakteri dizide devam edecek.

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Ertuğrul Şakar'ın yüzü köpekler tarafından parçalanacak ve Kordon Celil yeni yüzüyle dizide yer alacak.

Yeni Kordon Celil'i kimin canlandıracağı ise henüz belli değil. Yeni Kordon Celil belli olunca burada olacak.

Şefkat Tepe 143. Bölüm Özeti

Şefkat Tepe yeni bölümde canlı bomba kendini havaya uçuruyor ancak o anda sadece canlı bomba değil, Sungurlar Timi'nden bir kişi de havaya uçuyor! Şefkat Tepe 142. bölüm ile 8 Mart akşamı izleyici karşına çıkacak ve sürprizlerle dolu bir bölüm sunacak. Sungurlar Timi'nin havaya uçan karakteri kim? Dizinin sevilen karakterlerinden Kordon Celil (Ertuğrul Şakar) geçtiğimiz günlerde diziden ayrılmak istediğini belirtmiş ve bununla ilgili bir ihtarname çekmişti. Şefkat Tepe yeni bölümde gerçekleşecek patlamanın Kordon Celil'in kararıyla alakası var mı? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Şefkat Tepe 142. bölümde cevap bulacak. Şefkat Tepe 142. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır. Şefkat Tepe yeni bölüm hakkında ipuçları elde etmek isterseniz Şefkat Tepe 142. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca Kordon Celil karakterini canlandıran Ertuğrul Şakar'ın diziden ayrılmak için çektiği ihtarname de aşağıda yer almaktadır.
Anahtar Kelimeler

Kaçak Gelinler 7. bölüm fragmanı izle 4 Ağustos...
Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kaçak Gelinler yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Kaçak Gelinler 7. bölüm...

Haberi Oku