Dünya:
Paul Walker'ın ölümüne sebep olan kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı kaza anını saniye saniye izleyin
Paul Walker’ın gerçek ölüm nedeni? Paul Walker’in ölümü trafik kazası olmaması yönündeki iddialar artıyor. Dünyayı Yasa boğan kaza sonrası araştırmalar sürüyor. Paul Walker'in yeni kaza görüntüleri ortaya çıktı.

"Hızlı ve Öfkeli" film serisinin başrol oyuncularından Paul Walker'ın geçtiğimiz Pazar günü yaşamını yitirmesine neden olan kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı.
Yol kenarındaki bir elektrik direği ve ağaca çarpan Porsche marka araç kısa süre içinde infilak ederek, alev topuna dönüşüyor. O sırada olay yerinden geçen birçok sürücünün aracını durdurarak, otomobildekilere yardım etmek istediği görülüyor. Kazada aracın ismi açıklanmayan sürücüsü de hayatını kaybetmişti.

Paul Walker'ın Ölümüyle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atılıyor
Hızlı ve Öfkeli filminin ABD‘li yıldızı Paul Walker cumartesi günü arabasıyla geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. En azından kamuoyunun öğrendiği bilgi bu ancak ABD’deki komplo teorisyenleri Paul Walker’ın ölümüyle farklı şeyler öne sürüyor. İddiaya göre Filipinleri vuran Haiyan kasırgası mağdurlarına ulaştırılan ilaçlar ve yemekler içinde kalıcı bir doğum kontrol ilacı gizlendi. Filipinler’e yardım hareketinin bir parçası olan Paul Walker, bu bilginin ortaya çıkmaması için ortadan kaldırıldı.  Paul Walker’ın ölümüyle ilgili diğer bir teori de Walker’ın Filipinler’e yardım projesinde  kara para tespit ettiği. Bu teori daha akla yatkın geliyor çünkü Paul Walker’ın felaketlerde hızlı yardım sağlama üzerine uzmanlaşmış bir kuruluşu bulunuyordu.
Özellikle Paul Walker’ın arabasının adeta tanınmaz hale gelmesi kuşkuları artıyor. Paul Walker’ın kaza yaptığı araba oldukça hızlı bir spor araba olan Porsche Carrera GT. Aynı araba ile daha önce iki kişinin öldüğü ve yüksek hız nedeniyle meydana gelen bir kaza ile Paul Walker’ın kazasının görüntüleri karşılaştığında Paul Walker’ın kazasının ne kadar şiddetli olduğu görülüyor.
Etiketler
Paul Walker
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Barda seks skandalı
İspanya Mallorca adasındaki Magaluf bölgesinde, 18’inci yaş gününü kutlayan genç bir İngiliz kız,...

Haberi Oku