Eğitim:

2013'ün Kasım ayında yapılan TEOG SBS imtihanı sonuçları öğrenciler tarafından merakla bekleniyordu. TEOG sonuçları açıklandı mı? Sınav sonuçları ne vakit açıklandı. Uzun müddetli bekleyişin ardından Meb sınav neticelerini açıklandı. İlk sınav olan bu TEOG'da öğrenciler  e okul sistemine giriş inşa ederek sınav neticelerini öğrene bilirler. 


TIKLA ÖĞREN8. sınıf öğrencileri 6 dersten müşterek imtihana girmişlerdi. Sonuçlar karne notlarına tesir yapacak ve liselere giriş sınasında AOBP'ye tesir edecek. İlk sınav kasım ayında yapıldı. 2. sınav ise 28-29Mart 2014 tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler ve aileler Teog neticelerine  eokul öğrenci ve aile bilgilendirme sistemine giriş inşa ederek öğrenebilirler. medya365.com'dan da Teog neticelerini öğrenebilirsiniz. Bir milyon 200 binnden fazla ortaöğretim son sınıfta okuyan öğrenciler taoplam altı dersten sınav olmuşlardı. Öğrenciler tek sınavlı sistemden çıkıp ilk defa uygulanan TEOG'a girmişler ve aldıkları puanları beklemeye başlamışlardı. TEOG 2014 sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak. TEOG mazeret imtihanı sonuçları. TEOG sınav neticelerini nereden öğrenebilirim? TEOG sonuçları açıklama sayfası. TEOG 2014 sonuç sorgulama sayfası. TEOG puan hesaplama robotu.

Yüzbinlerce öğrenci kendi sınav neticelerinin MEB tarafından izah etmesini bekliyordu. TEOG sonuçları açıklandı. Kasım ayında girilen sınavın neticelerine şu andan itibaren erişilebilir. Eokul bilgilendirme sistemi sayesinde TEOG sınav neticelerinin yorumlandığı sayfaya ulaşabilirsiniz. 

TEOG 8.Sınıf 1.Dönem Müşterek Sınav Sonuçları 17 Ocak 2014 E-okul giriş. Teog Sınav Sonuçları MEB 20 Ocak 2014 E-Okul Veli Bilgilendirme  Teog Sınav Sonuçları ne vakit açıklanacak 17 ocak Teog Sonuçları 2014 MEB TEOG.TEOG sonuçları ne vakit açıklanacak? TEOG 2014 sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak.  TEOG mazeret imtihanı sonuçları. TEOG sınav neticelerini nereden öğrenebilirim? TEOG sonuçları açıklama sayfası. TEOG 2014 sonuç sorgulama sayfası. TEOG puan hesaplama robotu.

TEOG Sınav Sonuçları birazdan açıklanıyor.2014 MEB E-OKUL TEOG Sınav Sonuçları sorgulamak için tıklayınız.Değerli öğrenci arkadaşlarımız için hazırladığımız haberde sorgulama sayfası linkini vereceğiz.Tüm adaylara hayırlı puanlar dileriz.

 

2014 Teog sınav sonuçları sayfası açıldı. Teog sonuçları açıklanacak e-okul teog sınav sonuçları 20 Ocak Pazsonrası. Teog merkezi müşterek sınav sonuçları 00:00'da izah etmesi beklendi ama açıklanmadı. Teog sınav sonuçları ne vakit açıklanacak?

Teog sınav sonuçları açıklanacak. Teog sınav sonuçları için meb tarafından yapılan açıklama ile teog sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş bugün bitecek. Teog sınav sonuçları için meb tarafından yapılan  açıklamada teog sınav neticelerinin pazertes günü  yayınlanacağı açıklandı. Geçmiş yıllarda sbs sınav neticelerinin da gece geç saatlerde açıklanıyordu. Teog sınav sonuçlarınında e-okul'a işlenip oges.meb.gov.tr adresin üzerinden açıklanağı tahmin edilmektedir.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı TEOG neticelerinin 20 Ocak 2014 Pazartesi günü açıklanacağını söyledi. Bu yıl ilkkez yapılan TEOG sınavlarına 1 milyon 300 öğrenci girdi. 17-18 Aralık tarihinde yapılan TEOG mazeret sınavının sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak. MEB'den yapılan izah etmeye göre TEOG sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak. Öğrenciler Merkezi Müşterek sınav neticelerini 20 Ocak 2014 tarihleri arasında e-okul sisteminden öğreneceklerdir.

E OKUL GİRİŞ SAYFASI. TAKTİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA ROBOTU
 
E Okul 1. yazılı sonuçları açıklandı mı? E Okul 1. yazılı ve sözlü notlarını nereden öğrenebiliriz? Veliller Örencilerin E Okul 1. yazılı ve sözlü notlarını nasıl takip edebilir? MEB E Okul sistemi konusunda detaylar ve E Okul 1. yazılı ve sözlü notları spothaber.com adresinde sizlerle.

 

Öğrenci yada Veli e okul'un sağladığı bilgilere nasıl ulaşır.

 

1- Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.

 

2- Numaralı bölgeye talebenin TC. Kimlik numarasını giriniz.

 

3- Numaralı bölgeye de talebenin Okul Numarası'nı girerek talebenin tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Okullar açıldı. Eskiden böyle şeyler yoktu, ama şimdi veliler çocuklarını e okul ile takip ediyor. Çocuklarının devamsızlıklarını ve ders notlarını görebilen veliler, SBS neticelerini da e-okul vasıtasıyla öğreniyorlar. Teknoloji geliştikçe her şey daha bir kolay, daha bir güzel oluyor. İşte bunun son örneği e okul. Öğrenci velileri çocuklarının okul durumlarıyla ilgili son duruma e okul vasıtasıyla ulaşarak, içleri ferah bir şekilde her şeyi öğrenebiliyorlar.

 
 

İki gün de saat 09.00'da başlayan sınavlar 12.00'de sona erdi, öğrenciler her gün üç dersten imtihana girdi. Oturumlar yarım saat arayla yapıldı. 40 dakika süren oturumlarda öğrenciler her dersten 20'şer soru yanıtladı.

Bu imtihanlara katılamayan ve geçerli mazereti olan öğrenciler de 14-15 Aralık'ta Merkezi Sistem Müşterek Imtihanları'na katıldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı yapılan değerlendirmenin ardından bugün sonuçları açıkladı. Öğrenciler e-okul üzerinden neticelerini öğrenebilir. Bu sonuçlar talebelerin sadece liselere yerleştirmelerinde kullanılmayacak, bu arada karne notlarına da yansıyacak.

e-OKUL NEDİR NE İÇİN KULLANILIR?

 

e-Okul Meb tarafından 2007 yılının Ocak ayında kullanıma açılmış olan bir okul yönetim bilgi sistemi yazılımıdır. Bir talebenin okula kaydından başlayıp, mezuniyetine kadar olan tüm süreci içerir.

 

e-OKUL'UN KAPSAMI

 

* Şu anda e-Okul modülüne tüm resmi ve özel ilköğretim okulları, anaokulları ve özel eğitim okulları giriş yapmaktadır. İleride ortaöğretim kurumlarının da sisteme dahil edilmesi düşünülmektedir.

Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TEOG Nakil dönemi işlemleri nasıl olacak?...
Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl ilk defa lise öğrencileri için gerçekleştirdiği TEOG sınavının tercih...

Haberi Oku