Eğitim:
3 Kasım Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları 3 Kasım 2013 AOİ Sınav Sonuçları Tıkla öğren sayfası
3 Kasım Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları 3 Kasım 2013 AOİ Sınav Sonuçları Tıkla öğren. Haberimizde AOİ Sonuçları. AOİ sınavları. 3 Kasım AOİ sınav soruları ve cevapları. 3 Kasım AOİ sonav sonuçları açıklandı mı?

3 Kasım' da yapılan Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçları açıklandı mı. Açık Öğretim sınav sonuçları. Açık Öğretim sınav soru ve cevapları. AOİ sınav sonuçları. Açık Öğretim Ortaokul sınav soru ve cevapları. Açık Öğretim Ortaokulu sınav sonuçları medya365' te.

Açıköğretim Oraokulu Sınav Soruları ve Cevapları 3 Kasım 2013 AİO.3 Kasım 2013 AİO Açık İlköğretim Sınav Soru ve Cevapları Ne Zaman açıklanacak. 03.11.2013 Tarihli MEB Açık Öğretim Ortaokulu 2013-2014 Öğretim Yılı 1.Dönem Sınavı

SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Soruları ve Cevap Anahtarı
Sınavın yapılmasıyla öğrencilerin bir diğer merak ettiği konu ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağıdır. Açık ilköğretim akademik takviminde belirtilen sınav sonuç tarihi ise  Aralık 2013′te açıklanması gerekiyor. Kesin bilgi elimize ulaşır ulaşmaz yine sitemizde buna dair bilgilere de yer vereceğiz.

Sınav sonuçları Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine girilir. Öğrenciler sınav sonuçlarına o sisteme şifresiyle birlikte öğrenci girişi yaparak ulaşırlar. Alınan puanlara bakılarak öğrencilerin ders alma, sınıf geçme ve mezuniyet durumları saptanır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2014-KPSS Sınav Giriş Yeri Sorgulama Ekranı...
2014 KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak sorusu merak edilirken, sınav yeri bugün ÖSYM tarafından açıklanacak....

Haberi Oku