Eğitim:
Açıköğretim Ortakulu 9 Mart sınav sonuçları açıklandı! Açıköğretim ortaokulu sınav soru ve cevapları açıklandı! 9 Mart AİO Soruları cevapları

Açıköğretim Ortakulu 9 Mart sınav sonuçları açıklandı! Açıköğretim ortaokulu sınav soru ve cevapları açıklandı! 9 Mart AİO Sınavı Soruları - 9 Mart 2014 tarihli Açıköğretim Ortaokulu sınav soru ve çözümleri açıklandı. AÖF ortaokulu sınav soru ve cevapları haberimizde...9 Mart Açık İlköğretim Sınav sonuçları 7 Nisan tarihinde açıklanacak olup adaylar sınav sonuçlarını Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine giriş yaparak ögrenebilirler.

Açık öğretim ortaokulu 2.dönem sınav yorumları, 9 mart 2014 aöo sınav cevapları, 2.dönem açık ortaokul sınav cevapları


09 Mart 2014 tarihli Açık Öğretim Ortaokulu 2013-2014 Öğretim Yılı 2. Dönem Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı için tıklayınız

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav giriş yerleri belli oldu. Öğrencilerimiz, öğrenci girişinden AÖO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra; “Sınav İşlemleri” menüsü altında ki “Sınav Giriş Yeri Bilgileri” ekranına girerek sınav yerlerini öğrenebilirler. Sınav 09 Mart 2014 Pazar günü saat 10:00 ve 14:00 olmak üzere 2 oturum halinde yapılacaktır. Sınav giriş yerleri adreslere gönderilmeyecektir.

9 Mart Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Soruları cevapları kitapçık için aktif linke tıklayınız 

09.03.2014 Tarihli Açık Öğretim Ortaokulu 2013-2014 Öğretim Yılı 2. Dönem Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı 

9 Mart Açık İlköğretim Sınav Soruları ve cevap anahtarı meb ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinde açıklanmıştır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
kaydırı kubbak cemile @edibe bahar 6 ay önce

bende sınava girdim fena geçmedi...

Bahçeşehir Koleji öğretmenleri dünyaca ünlü...
Aralarında Bill Bowler, Hardy Grifft, Herbert Puchta, Megan Cherry gibi isimlerin yer aldığı akademisyen ve...

Haberi Oku