Eğitim:
Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Ehliyet Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Ehliyet sınav sonuçlarının 9 Temmuz 2013 Çarşamba günü açıklanacağı duyuruldu. İşte detaylar..

Ehliyet sınav sonuçlarının 9 Temmuz'da açıklanacağı duyuruldu. Uzun süredir merakla beklenen ehliyet sınav sonuçları nihayet açıklanacak. İşte detaylar;

29 Haziran'da gerçekleşen Ehliyet sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. 29 Haziran ehliyet sınavı soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. 

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yaptığı Motorlu Taşıtlar Sürücü sınavı 29 haziran 2013 cumartesi günü gerçekleşmişti.  Yapılan bu sınava ait soru ve cevapları MEB internet sitesinden yayınlamadı. 

29 Haziran Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ehliyet sınav sonuçlarının açıklanma tarihi henüz tam kesin bir tarih bulunmamaktadır. 29 Haziran 2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Sürücü belgesi (ehliyet) sinavı
29.06.2013 ehliyet sınavsonuçlarını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Direksiyon sınavına katılabilmeniziçin ehliyet sınavında başarılı olmanız gerekmektedir. MEB'in resmi açıklamasına göre 29 Haziran ehliyet sınav sonuçları 9 Temmuz 2013 Çarşamba günü açıklacaktır. Ehliyet sınavsonuçları sitemizde online olarak yayınlanmaktadır. Sınav sonuçları açıklandığında bu siteden hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

9 Haziran'da gerçekleşen Ehliyet sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. 29 Haziran ehliyet sınavı soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yaptığı Motorlu Taşıtlar Sürücü sınavı 29 haziran 2013 cumartesi günü gerçekleşmişti. Yapılan bu sınava ait soru ve cevapları MEB internet sitesinden yayınlamadı. 29 Haziran Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Ehliyet sınav sonuçlarının açıklanma tarihi henüz tam kesin bir tarih bulunmamaktadır. 29 Haziran 2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Sürücü belgesi (ehliyet) sinavı 29.06.2013 ehliyet sınavsonuçlarını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz. Direksiyon sınavına katılabilmeniziçin ehliyet sınavında başarılı olmanız gerekmektedir. MEB'in resmi açıklamasına göre 29 Haziran ehliyet sınav sonuçları 9 Temmuz 2013 Çarşamba günü açıklacaktır. Ehliyet sınavsonuçları sitemizde online olarak yayınlanmaktadır. Sınav sonuçları açıklandığında bu siteden hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin: http://www.gazetea24.com/haber/ehliyet-sinavi-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-ehliyet-sinavi-sonuclarinin-aciklanma-tarihi-belli-oldu_23484853.html
GazeteA24.com
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmen Branşlarında Kontenjan Sayıları-...
2014 Eylül ayı içerisnde yapılması beklenen öğretmen ataması kontenjanları belli oldu. 2014 MEB Eylül...

Haberi Oku