Eğitim:
Jandarma Astsubay sınav sonuçları açıklandı... 2014 JANA sonuçları
8 Mart 2014 tarihinde yapılan 2014 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Imtihanı'nın (2014-JANA), değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. 2014 Jandarma Okullar Komutanlığı Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Imtihanı Sonuçları. 2014 JANA sonuçları medya365.com farkıyla

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Sınav sonuçları, 14 Mart 2014 tarihinde saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav neticelerini belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Vesikası basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınava giren adayların yanıt kağıtlarının görüntüleri, adayların kendi yanıt kağıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla ulaşıma açılmıştır. Adaylar kendi yanıt kağıtlarının görüntüsüne, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak erişebileceklerdir. Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞIHaberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-20 5:4:10
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KPSS 2014 Soru Kitapçıkları ve Cevap Kağıtları...
Kamu Personel Seçme Sınavı ortaöğretim ve ön lisans soru ve cevapları saatler önce erişime açıldı....

Haberi Oku