Eğitim:
Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Merkezi Sınav Soru ve Cevapları İki soru İptal
Merkezi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıfların girdiği Merkezi Ortak Sınavlara ( teog ) ait sonuçları bugün kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi. Merkezi sınav soru ve cevapları medya365' te.

Merkezi Sınav Soruları Bugün Açıklanacak,Merkezi Sınav Soru Ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak?,8. Sınıf Ortak Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıfların girdiği Merkezi Ortak Sınavlara ( teog ) aitsonuçları bugün kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı' ndan yapılan yazılı açıklamada, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıflar Ortak Sınavı’nın birinci oturumu, Türkiye genelinde ve yurt dışında 14 bin 407 sınav merkezi ve 86 bin 25 salonda başarı ile gerçekleştirildi.

Ortak Sınav’ın birinci oturumunun başarı ile gerçekleştirilmesinde büyük katkıları bulunan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

"Bakanlığımız, sınava girecek öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını göz önünde bulundurarak, sınav sorularının tamamını yarın saat 14.00’de kamuoyu ile paylaşma kararı almıştır. Sürecin sağlıklı yürümesi noktasında yazılı ve görsel basın organlarımıza da göstermiş oldukları hassasiyet nedeni ile teşekkür ediyor, yarın yapılacak sınavlara katılacak tüm öğrencilerimize ve görev alacak personelimize başarılar diliyoruz." Şeklinde açıklamada bulundu.

Özellikle pek çok velinin itiraz ettiği sınavlarla ilgii olarak sosyal medya üzerinden de bazı tepkiler geliyor ve konuyla ilgili olarak öğrencilerin yorumlarınızı bekliyoruz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
yok @yok böyle bir şey 10 ay önce

kötü yapıyonuz sonra kopya var diyonuuz internette sorular olaydı biz niye görmekdik

Misafir Avatar
yok böyle bir şey 10 ay önce

bu sınavın iptal edilmesini istiyorum.çünkü köy okullarında kopya olayının olduğunu hatta sınav öncesinde soruların internette bir virüs gibi yayıldığını duydum.BUNLARIN HİÇBİRİ YALAN DEĞİL.hatta İNGİLİZCEDEN PLAN DIŞI SORULARIN SORULDUĞU ve bu durumdan dolayı isteyenlerin sınavının iptal olmasını isterim .bu gerçekten ÇOK BÜYÜK HAKSIZLIK.çünkü ben saatlerve çalışayım ama bazıları kopya ile halletsin öyle mi 1999 yılındaki sınavı iptal edildiği gibi bu da iptal edilmeli.

Misafir Avatar
Yok 10 ay önce

kolaydıııı biraz

Misafir Avatar
ceylan 10 ay önce

daha zor soru bulamamışlarmı

Misafir Avatar
a.kaya 10 ay önce

daha zorunu beklerdim

Misafir Avatar
beyza 10 ay önce

çok kolaydı

Misafir Avatar
eda 10 ay önce

cevaplar açıklansın artık lütfen

Misafir Avatar
hayrettin celik 10 ay önce

sinavin cevaplari ne zaman aciklanacak lutfen cevaplayin...?!

KYK Burs ve Kredi Başvuru Forma Doldurma Ekranı...
Kredi Yurtlar Kurumu burs ve kredi başvurularını internet üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz....

Haberi Oku