Eğitim:
Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Merkezi Sınav Soru ve Cevapları İki soru İptal
Merkezi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıfların girdiği Merkezi Ortak Sınavlara ( teog ) ait sonuçları bugün kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi. Merkezi sınav soru ve cevapları medya365' te.

Merkezi Sınav Soruları Bugün Açıklanacak,Merkezi Sınav Soru Ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak?,8. Sınıf Ortak Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıfların girdiği Merkezi Ortak Sınavlara ( teog ) aitsonuçları bugün kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi.

Milli Eğitim Bakanlığı' ndan yapılan yazılı açıklamada, 2013-2014 eğitim öğretim yılı 8. sınıflar Ortak Sınavı’nın birinci oturumu, Türkiye genelinde ve yurt dışında 14 bin 407 sınav merkezi ve 86 bin 25 salonda başarı ile gerçekleştirildi.

Ortak Sınav’ın birinci oturumunun başarı ile gerçekleştirilmesinde büyük katkıları bulunan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

"Bakanlığımız, sınava girecek öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını göz önünde bulundurarak, sınav sorularının tamamını yarın saat 14.00’de kamuoyu ile paylaşma kararı almıştır. Sürecin sağlıklı yürümesi noktasında yazılı ve görsel basın organlarımıza da göstermiş oldukları hassasiyet nedeni ile teşekkür ediyor, yarın yapılacak sınavlara katılacak tüm öğrencilerimize ve görev alacak personelimize başarılar diliyoruz." Şeklinde açıklamada bulundu.

Özellikle pek çok velinin itiraz ettiği sınavlarla ilgii olarak sosyal medya üzerinden de bazı tepkiler geliyor ve konuyla ilgili olarak öğrencilerin yorumlarınızı bekliyoruz.

LYS 2014 yerleştirme sonuçları açıklandı...
2014-ÖSYS yükseköğretim programlarına merkezî yerleştirme işlemleri tamamlandı.SONUÇLARI ÖĞRENMEK...

Haberi Oku