Güncel:
2014 Seçim Sandık Görevlisi Başvurusu, Seçim Sandık Görevlisi Başvurusu  İçin Ne Gerekiyor

 

2014 Seçim Sandık Görevlisi Başvurusu

2014 yılında da Seçim Sandık Görevlisi gerekecektir. Şimdiden bununla ilgili başvurular başlamış olmalıdır. Her sandığın başında bir sandık başkanı ve yanında 3 memur üye ve siyasi partilerin görevlileri yer alır.

Sizlerde bu sandıkta görev almak istiyorsanız; En yakın seçim kurumuna giderek, buradan bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Sandık görevlisi başvurusu yaparak 2014 yılında Mart ayında ki seçimlerde görev alabilir, cüzi miktarda ki görevli ücretiyle beraber boş gününüzü de değerlendirmiş olabilirsiniz.

Görevli olunduktan sonra; İletişim araçları tarafından belli başlı bilgiler – görevler sunulur ve bilgilendirme yapılır. Belli başlı bir seminere davet edilen bu kişiler, bulundukları görevle ilgili olarak ciddiyet öğretilir. Bunun dışında seçim esnasında ve seçimden sonra ki aşamalarda nelerin yapılması gerektiğine dair bilgiler verilir. Devlet tarafından seçim sandığı görevli kişilere tüm ihtiyaçları sunulur. Böylelikle seçim günü sandık başından ayrılmamaları gerekir.

Sandık Başkanının ücreti 200 TL iken, üyelerin ücreti ise ortalama 130 TL civarındadır. Sizlerde bu alanda Mart ayında görevli olmak istiyorsanız, bulunduğunuz İl’e en yakın olan seçim kuruluna giderek başvuru yapabilirsiniz.

2014 Seçim Sandık Görevlisi Başvurusu İçin Ne Gerekiyor, Seçim Sandık Görevlisi Başvurusu

Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yaren Carlos Yeni Düeti Şarkısı ( Ulan İstanbul...
Ulan İstanbul’un sevilen ikilisi Yaren ile Carlos, en yeni düeti ile birlikte karşımıza çıktı. Yaren...

Haberi Oku