Güncel:
Erken emeklilik yasası sonunda kabul edilecek erken emeklilik bekleyenlere Faruk Çelik'ten müjde!

Bakan Faruk Çelik yaş sınırı bekleyen çalışanlar erken emekli yapacak erken emeklilik yasası çözüme doğru gidiyor.2013 yılının sonların 5 milyon kişi erken emeklilikten faydalanıcak..

Erken emeklilik yasası Faruk Çelik tarafından tam olarak açıklanmasa sorun olan bu durumu halletmek için gerekli çalışmaların başlatıldığını belirtti. Erken emeklilik 5 milyon civarı kişinin artık bekleyişi sona erecek ve bekledikleri düzenlemeyi yaparak emekli olmalarını sağlayacağını duyurdu.

2013 erken emeklilik için birçok mağdur olduğunu dile getiren bakan Faruk Çelik ile görüşerek olumlu yanıt almayı başardılar. Ve kısa sürede sorunun çözümü ile gerekli çalışmanın sona ereceğini söyleye Faruk Çelik birçok yaşı bekleyen kişiyi sevindirdi.

SGK'da erken emeklilik var mı yok mu soruları yapılan açıklamalar nedeni ile karıştı. Geçen bakanımız tarafından yapılan açıklamada yaşından dolayı erken emekliliği bekleyen çalışanların yeni düzenleme ile emekli olacağı bildirilmiş ancak yeni yapılan açıklama ise de bunun mümkün olmayacağı söylendi.

2013'de erken emeklilik karışık açıklamalar ile tamamı ile farklı bir yeri gitmekte. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yapılan açıklamaların ardından çıkarak böyle bir düzenleme yapılmayacak diye açıklandı. Bakanımızın bunun gerekçesi olarak 74 Milyar değerinde giderimiz var iken erken emeklilik yaparak yeni gide eklememiz mümkün değil dedi. Bu açıklama haberler ile umuda kapılan tüm emekli adayların ümidini kaybetmesini sağladı.

Üniversite Tercih Sonuçları Açıklandı (...
ÖSYM Üniversite tercih sonuçlarını açıkladı. 2014 ÖSYM LYS tercih sonuçları açıklandı mı ? 21 Temmuz...

Haberi Oku