Güncel:
İnternet TV izle Canlı TV izle Show TV izle Star TV izle ATV izle Kanal D izle Fox TV izle TRT 1 izle canlı webden TV izle
Canlı ATV izle. ATV izle. Canlı ATV izle. Kesintisiz ATV izle 7 Nisan ATV izle. ATV ekranlarında 8 Nisan 2014 canlı izle. Star TV izle. Canlı Star TV izle. Star TV full HD 8 nisan keyfi izle. Star TV 7/24 canlı olarak izleyebileceğiniz adres. Canlı Star TV HD izle. Star TV HD izle. Canlı Fox TV izle. Canlı TV izle Fox TV seyret. Canlı HD FoX TV izletir. 8 nisan canlı Fox TV izle. Kanal D izle. Canlı Kanal D izle. Canlı TV izle. Kanal D hd yayını. Kesintisiz full ekran hd kesintisiz Kanal D izleyin.

Canlı ATV izle. ATV izle. Canlı ATV izle. Kesintisiz ATV izle 7 Nisan ATV izle. ATV ekranlarında 8 Nisan 2014 canlı izle. ATV ekranlarında 08 Nisan 2014 salı günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün ATV'de Kaçak yeni bölümüyle ekranlarda.

Canlı ATV Tıkla izle

ATV ekranlarında 08 Nisan 2014 salı günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün ATV'de Kaçak yeni bölümüyle ekranlarda.

ATV güne 07:00 de Salih Nayman'nın sunumuyla Kahvaltı Haberleri programıyla başlarken hemen ardından günün devamı saat 10:00 da Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı reality show programıyla geliyor.  Saat 13:00 e geldiğimizde yarışma katagorisinden Kızlar ve Anneleri adlı program bizi karşılayacak. Saatler 15:00'u gösterirken Aslan Kıral programı bizlerle,
 
ATV yayın akışı 16:00 da magazinin her ayrıntısı Zahide ile Yetiş Hayata ekranlara çıkacak. Saat 19:00 de ATV Ana Haber Bülteni'nin sonrasında 19:50 de spor bülteni ekranlarda. ATV 08 Nisan 2014 günü Kaçak yeni bölümüyle  20:00 de ekranlarda. 

23:15 da Kurtlar Vadisi Filistin tekrar bölümüyle ekranlarda

Canlı ATV Tıkla izle


Atv canlı izleme kanalı hakkında bilgi. Atv Türkiye'de dizi kanalı olarak bilinen 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulan bir kanaldır. Atv kanal dizilerin yanı sıra haber,spor ve eğlence programları ve de kadın programları ile milyonlara ulaşmayı başarmıştır.Atv kanalını kesintisiz ve canlı izlemek için web sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Star TV izle. Canlı Star TV izle. Star TV full HD 8 nisan keyfi izle. Star TV 7/24 canlı olarak izleyebileceğiniz adres. Canlı Star TV HD izle. Star TV HD izle. Bugün Star TV ekranlarının sabah kuşağında yerli dizi Aşkın Bedeli ekranlarda olacak. Akşam kuşağında ise Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm ekranlarda yayınlanacak.

Canlı Star TV Tıkla izle

Sabahın ilk saatlerinde Seda Akgül ile Bugün programı saat 06.45 te takip edecek.Sabah kuşağı saat 09:00'da yerli dizi Beni Affet ile devam edecek.

Saat 10:00'da Melek isimli kadın programı ekranlara gelirken onu saat 12:00'da magazin programı olan En Güzel Program takip edecek.

Saat 12:30'da yerli dizi Aşkın Bedeli, Saat14:30'te Soframız, Saat 15:30'te yerli dizi Küçük Kadınlar, Saat 17:15'te Beni Affet dizisi yayında olacak.

Star TV Haber bülteni saat 19:00'da başlayacak.

Haberlerin ardından saat 20:00'da Kurt Seyit ve Şura ekranlarda olacak.

Onu saat 23:30'da Aramızda Kalsın ekranlarda olacak. Onu saat 01:30'da Baston Takımı'nın tekrarı takip edecek.

Canlı Star TV Tıkla izle

Star Tv Kanalı Dogan Holding A.Ş tarafından 1989 yılında İstanbul'da yayın hayatına başlamıştır.Türkiye'deki en popüler kanallarından biri olan Star tv genel olarak dizi, yarışma, haber ve spor programları ile tanınmıştır. Ayrıca Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarını kesintisiz olarak online sitemizden izleme imkanı bulabilirsiniz. İyi seyirler dileriz

Canlı Fox TV izle. Canlı TV izle Fox TV seyret. Canlı HD FoX TV izletir. 8 nisan canlı Fox TV izle.  Bugün Fox TV dizi kuşağında yeni bölümüyle Çocuklar Duymasın ve Not Defteri yayınlanacak olup öncesinde gündüz kuşağında Esra Erol bizlerle.

Canlı Fox tv izle

  Fox TV ekranlarında 08 Nisan 2014 salı günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün Fox TV dizi kuşağında yeni bölümüyle Çocuklar Duymasın ve Not Defteri yayınlanacak olup öncesinde gündüz kuşağında Esra Erol bizlerle.

Fox TV ekranları 08 Nisan 2014 gününe sabah 06:45 da canlı olarak yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programıyla başlıyor. Hemen ardından 10:00'da doktorlar ekranlarda. Gündüz kuşağında saat 11:30 da yeni bölümüyle Babam sınıfta kaldı adlı dizi bizlerle.

Gündüz kuşağında saat 12:30 da yeni bölümüyle Yemekteyiz adlı yarışma programı bizlerle.
Saat 14:30 da günlük yeni bölümleriyle yayınlanan Unutma Beni tüm heyecanıyla ekran başındaki seyirciyi bekliyor olacak.

Son bir kaç yılın en iyi programlarından biri olarak kabul edilen Esra Erol'un sunduğu evlendirme programı Unutma Beni'nin hemen ardından 16:30 da ekranlarda. 19:00 Fox Ana Haber'in hemen ardından

Fox TV'nin salı günki dizi kuşağında ise yıllardır koltuğunu kaptırmayan komedi dizisi Çocuklar Duymasın 20:45 de bizlerle. 23:00 de yine sevilenizi Not Defteri yeni bölümüyle ekranlarda.

Canlı Fox tv izle


Fox Tv 2007 yılında İhlas Holding tarafından kurulan ulusal bir kanaldır. Fox Tv Kanalı 2009 yılında kendini göstermiş ve ilkeli yayıncılığı ile günümüze kadar gelmiştir. Fox Tv,genel olarak haber,spor,dizi ve film yayınlarında Türkiye'nin önde gelen televizyon kanalı olmayı başarmıştır. Fox Tv kanalını kesintisiz ve canlı izlemek için web sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Kanal D izle. Canlı Kanal D izle. Canlı TV izle. Kanal D hd yayını. Kesintisiz full ekran hd kesintisiz Kanal D izleyin. 8 nisan Kanal D full hd izle. Bugün Kanal D dizi kuşağında Küçük Ağa yeni bölüm ve Çalıkuşu yeni bölüm yayınlanacak .

Canlı Kanal D Tıkla izle


   Kanal D ekranlarında 08 Nisan 2014 salı günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün Kanal D dizi kuşağında Küçük Ağa yeni bölüm ve Çalıkuşu yeni bölüm yayınlanacak . 

Kanal D güne 06:45 de İrfan Değirmenci'nin sunumuyla İrfan Değirmenci ile Günaydın programıyla başlarken hemen ardından günün devamı Doktorum adlı sağlık destek programıyla geliyor.  Saat 10:30 e geldiğimizde Zeytin Tepesi eski bölümüyle bizlerle Saatler 12:15'i gösterirken Şule Bulut'un sunumuyla Gün Arası haber programı bizlerle,
 
Kanal D yayın akışı 12:30 da Kaynana Gelin Seda'ya Gelin, 15:15 de Evim Şahane ve eski bölümüyle 17:00 da  Arka Sokaklar ekranlara çıkacak. 18:50 de Koca Kafaların hemen ardından: Saat 19:00 de Kanal D Ana Haber Bülteni'nin sonrasında 19:50 de spor bülteni ekranlarda.

08 Nisan 2014 salı gününde eğlence kuşağında Küçük Ağa yeni bölümü ile  saat 20:00 de ekranlarda. 22:30 de Canlı Para yeni bölüm bizlerle birlikte olacak.

Canlı Kanal D Tıkla izle

Kanal D  1993 yılında yayın hayatına başlamıştır.Aydın Doğan tarafından kurulan kanal en popüler ulusal yayınalardan biridir. Genel olarak dizi,film,yarışma,spor,belgesel ve haber programları yapmaktadır.Kanal şimdiye kadar birçok dizi projolerine imza atarak milyonlara ulaşmıştır. Kanal D kanalını kesintisiz ve canlı izlemek için web sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Show TV hd izle. Canlı Show TV izle. Show TV izle. 8 nisan kesintisiz TV izle. Kesintisiz Show TV hd izle. Show TVNET izle. Bugün Show TVsabah kuşağında Gülben yayınlanacak olup akşam kuşağında Büyük Risk ve Benim İçin Üzülme yayınlanacak.

Canlı Show TV Tıkla izle

Show TV ekranlarında 8 nisan 2014 Salı günü neler olduğunu medya365 olarak siz için derledik. Bugün Show TVsabah kuşağında Gülben yayınlanacak olup akşam kuşağında Büyük Risk ve Benim İçin Üzülme yayınlanacak.

Show TV yayın akışı

Sabahın ilk saatlerinde Simge Fıstıkoğlu ile Yeni 1 gün saat 08:30'da ekranlara gelirken onu sabah kuşağı saat 10:00'da Her Şey Dahil ile devam edecek.

Saat 12:00'da Gülben programı takip edecek. Saat 16:00'da Adını Feriha Koydum ekranlardaki yerini alacak.

Show TV Haber bülteni saat 18:15'da başlayacak.

Haberlerin ardından saat 19:15'da Büyük Risk ekranlardaki yerini alacak. Saat 20:00'da Benim İçin Üzülme ekranlarda olacak.

Saat 01:15'te Misafir Ol Bana ekranlarda yerini alacak.

Canlı Show TV Tıkla izle

Show Tv Kanalı Türkiye'de yayın yapan ulusal kanallardan biridir. Kanal Türkiye'de kurulan 2. özel kanal olup kuruluş tarihi 1991'dir. Eksen Yayın A.Ş tarafından kurulan kanalın merkezi İstanbul'dur. Kanal genel olarak Haber,dizi,yarışma,spor,yerli ve yabancı film yayınları yapmaktadır. Show Tv haber kanalını kesintisiz ve canlı izlemek için web sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

Anahtar Kelimeler

Son Dakika! TSK açıklama yaptı ' 6 terörist...
Türk Silahlı Kuvvetleri kamuoyuna yaptığı açıklama ile 6 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.Bir askerin...

Haberi Oku