Güncel:
Karadayı son bölümü fragmanı izle 20. bölüm 25 şubat 2013 pazartesi bölüm (ATV dizi)

Karadayı dizisi 20. bölümü 25 şubat yayınlandı. Karadayı dizisi 20. bölümü fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.Karadayı 25 şubat yayınlanan bölümü sitemizden izleyebilirsiniz

Karadayı dizisinin merakla beklenen yeni bölümü 20. yayınlandı. Karadayı dizisi pazartesi günü kendi kanalındaydı.ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi Karadayı 20. bölümü yayınlandı. Karadayı 20. bölümüyle 25. şubat pazartesi akşamı ATV de ekranlara geldi. Karadayı dizisi 20. bölüm yeni sitemizden izleyebilirsiniz.Karadayı 20. bölümüyle saat 20.00'da ekranlara gelen bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi Karadayı 20. bölümü yayınlandı. Karadayı 20. bölümüyle 25. şubat pazartesi akşamı ATV de yayınlanan bölümü medya365'ten izleyebilirsiniz.Karadayı dizisi nefesleri kesecek 20. bölüm fragmanı sitemizden izleyebileceksiniz. Feride Hakim, Serra'nın anlattıklarını teker teker dinliyor ve Savcı Turgut'un yüzüne bunları vuruyor. Benim hayalimdeki hakimdiniz ancak siz hiç birşey değilmissiniz. Aşk acısı çeken Serra kendini de yakarak herşeyi itiraf ediyor. Bakalım Karadayı 20. bölümünde bizleri neler bekliyor.

Serra’nın Turgut’la ilgili söyledikleri Feride’yi şoke eder. Serra’nın açıklamalarıyla Mahir, cinayet günündeki saklı detayları araştırmaya başlar. İyice köşeye sıkışan Turgut ise çok önemli bir tanığın peşine düşer.

Turgut, Mehmet Saim’i Mahir’le ilgili dolduruşa getirir. Mehmet Saim, Feride ve Mahir’in gizli ilişkilerini öğrenmek için harekete geçer.

Feride, sorularına cevap bulabilmek için Kara ailesini yakından tanımaya karar verir. Nazif’in evine giden Feride’ye kapıyı Mahir açar!

Orhan Kara ve Mahir Kara kardeşler adliye de karşlıştılar. Mahir adliyede bildiğiniz üzere Salih İpek. Ancak Orhan Kara bunu bilmiyor. Karadayı 20. bölümü nefesleri kesecek gibi duruyor. Karadayı 20. bölümü 25 şubat pazartesi günü yayınlanacak. Büyük bir merakla Mahir'in Orhan Kara'dan oradan nasıl çıkartıp ikna edeceği büyük bir merak konusu. Ancak Salih'i orda rezil edecek kadar da düşman değildir Orhan. Nazif Kara'nın da Orhan'a ne olursa olsun abine yardım et demesi olayları daha da anlamlı kılıyor. Ağabey'in ağan senin demişti Nazif Kara Orhan'a. Bakalım Karadayı dizisinin 20. bölümünde Orhan biraz olsun söz dinleyecek mi

Karadayı dizisinde pazartesi günlerini iple çeker olduk. İvedilikle gelsin zira zannımca önümüzdek bölüm daha nefes kesici olcak ve artık hak yerini bulacak mı göreceğiz. Karadayı yeni son bölüm fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.
Anahtar Kelimeler

Sevgiliye Aşk Sözleri En Güzel Aşk Mesajları...
Sevgiliye gönderilecek aşk mesajı onun kalbini feth etmenizde yardımcınız olacak. Sabah uyandığınızda...

Haberi Oku