Güncel:
Melih Gökçek Mansur Yavaşı Canlı Yayında köşeye sıkıştırdı Bugün TV yayını kesti
MANSUR YAVAŞ'A SORU MESELECE..
Bugün TV'de ccanlı yayında seçim vaadlerini anlatan MAnsur Yavaş'a yanıt vermek için yayına bağlanan Ankara Büyükşehir Belediyre Başkanı Melih Gökçek stüdyoyu rahatsız etti. Mansur Yavaş'ın asılsız vaatlerde yer aldığını belirten Melih Gökçek, su ve erişim ücretlerinde nasıl indirim yapacağını sualini yönelttiği Mansur Yavaş'tan yanıt alamadı. Melih Gökçek sorularına ısrarlı bir şekilde devam edince  Programın moderatörü Adem Yavuzarslan araya girdi ve Gökçek'e "Sorularınızı mesele, bağlantıdan sonra Mansur Bey cevaplasın" dedi. 

Gökçek ise bu sırada karşılıklı soru-cevap şeklinde tartışılabileceğini söyledi. Mansur Yavaş bunun üzerine "Merak etmeyin, belediye başkanı olunca o bütçeyi zati ben yöneteceğim" dedi.

GÖKÇEK'İ YAYINDAN ALDILAR
Mansur Yavaş, MElih Gökçek'in sorularına yanıt vermekten kaçında, moderatör Adem Yavuz Arslan yanıt hakkını bağlantıdan sonra kullanabileceğini söyledi. Sorularına yanıt alamayan Gökçek, daimi araya giren Adem Yavuz Arslan'a "CHP Adayı yurttaşı yanlış bilgi ile donatıyor siz de koruyorsunuz. Sizin de oyunucu CHP'ye vereceğinizi biliyorum." dedi. Adem Yavuz Arslan ise Melih Gökçek'i yayına çağrı ettti. Tam bu sırada Melih Gökçek'in sesi kesildi.
 

 Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-13 10:4:25
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

STARCOM Türksat 4A uydu ekleme ve güncelleme...
Türkiye'nin en çok satan uydu alıcı markalarından birisi olan STARCOM'da, yeni uyduya Türksat 4A'ya geçişini...

Haberi Oku