Güncel:
Twitter girme programı WPN Onavo Extend Data yasak indir Apple store WPN edinme Twitter cep telefonunda girme yolu
Twitter'da girme programı burada. Twitter'da WPN cep telefonun gir. Onavo Extend Data programı edinin. WPN cep telefonun programında burada. İşte Twitter'da girme yolu. Türkiye'den Twitter'a erişim engellendi. Twitter DNS değiştirilerek girilebilcek. DNS değiştirme yollarıyla Twitter'a girilebiliyor. Ancak Telefonla erişime girmek biraz daha zor.  Başbakanlık Basın Müşavirliği bu gece 'Twitter kapatılabilir' açıklaması yaptı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra Twitter kapatıldı.

WPN ONAVO EXTEND PROGRAM İNDİR

BTK'nın site bilgileri sorgu sayfasında www.twitter.com adresi sorgulandığı zaman site hakkında alınan mahkeme kararları ile birlikte "TİB tarafından koruma tedbiri uygulanmaktadır" ibaresi yayınlanıyor.

BAŞSAVCILIK AÇIKLADI

TİB Başkanlığı  Twitter sitesine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı kararı doğrultusunda koruma tedbiri uygulandığını açıkladı.

BAŞBAKAN AÇIKLADI Twitter KAPATILDI

Başbakan Erdoğan'ın "Mahkeme kararı çıktı. Twitter'ın mivitırın hepsinin kökünü kazıyacağız.Uluslararası camia şöyle der böyle der. Hiç beni ilgilendirmiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gücünü görecekler. Bunun özgürlükle mözgürlükle alakası yok" açıklamalarının ardından Twitter kapatıldı.

Başbakanlık Basın Müşavirliğinden, ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı linklerin kaldırılmasına ilişkin mahkemelerden çıkarmış oldukları kararların uygulanması konusunda Twitter yetkililerinin duyarsız kaldıkları bir sürecin söz konusu olduğu.'' bildirildi. 


Başbakanlık Basın Müşavirliğinden AA'ya yapılan açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Bursa mitingindeki konuşmasında, Twitter hususunda kullandığı ifadelerde, hukuki bir duruma işaret edildiği belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: 


"Halihazırdaki durumda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı linklerin kaldırılmasına ilişkin mahkemelerden çıkarmış oldukları kararların uygulanması konusunda Twitter yetkililerinin duyarsız kaldıkları bir süreç söz konusudur. Nitekim bu süreç zarfında mahkeme kararları doğrultusunda Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı gerekli girişimlerde bulunmuş ancak Twitter yetkilileri bu taleplere duyarsız kalmıştır. 


Mahkeme kararlarını umursamama, hukukun gereğini yerine getirmeme biçimindeki bu tutumda bir değişiklik gözlenmemesi halinde, vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için teknik olarak, Twitter'e erişimin engellenmesinden başka çare kalmayabileceği belirtilmektedir. 


Başbakanımız da Bursa'daki konuşmasında bu olguya dikkati çekmiş bulunmaktadır."


Twitter'e iPhone ve iPad'dan girme yolu DNS Değiştirme;

Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Memur Maaşları 2015 Ocak ve Temmuz Zammı Torba...
Memur maaşları, memur maaş zammı ve memur maaş zam oranı hem emekli hem de çalışan Emekli Sandığı...

Haberi Oku