Gündem:
Kenan Işık sağlık durumu - Y.Kenan Işık kimdir (FLAŞ-GELİŞME)

Kenan Işık son sağlık vaziyeti nasıl. Kafa Travması geçiren Kenan Işık, ile ilgili yapılan açıklamada 48 saatin önemli olduğu bildirildi. Kenan Işık...

ZERRİN ÖZER: "UMARIM, TÜM DİLEĞİM BİZE DÖNMESİ" - Beyin kanaması geçiren ve operasyon ertesi yoğun bakıma alınan taninmiş tiyatrocu Kenan Işık'ın sağlık vaziyeti ciddiyetini savunurken, yakınları ve sanatçı arkadaşları Işık'ı hastanede yalnız bırakmisimi. Tiyatro sanatçısı Aliye Uzunatağan ve sanatçı Zerrin Özer Hastaneye gelerek doktorlar ve yakınlarından bilgi aldı. Zerrin Özer, hastanı çıkışında yaptığı açıklamada, "İnsanın hayatta sevdiği çok az insan olur. Onlardan bir tanesi kendisi. Dua edeceğim onun için. 48 saat çok kritik dediler. Umarım, tüm dileğim bize dönmesi" dedi. (Habertürk)
KENAN IŞIK'I NE KADAR TANIYORUZ
Yusuf Kenan Işık (d. 1947, Yeşilyurt, Malatya), Türk oyuncu, sunucu, daha önceki basın mensubu ve daha önceki ana haber sunucusu.
Hayatı
Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara'da okurken ise Meydan Sahnesi'ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur.
Işık ayrıca, Il Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yapmıştır. Sanatçı devam eden kariyeri müddetince çok sayıda tiyatro oyunu yazmıştır. 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalıştı. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı "Dadı" adlı diziyle boy göstermiştir. 2005 yılında Kenan Işık Erdoğan Aktaş'la tanışıp 4 Nisan 2005 tarihinde Star Haber'i sundu. 12 Haziran 2005 tarihinde haberi sunmayı bırakan Kenan Işık 20 Ağustos 2005 tarihinde Star Haber'i bıraktı ve tekrar oyuncu oldu. Sanatçı ayrıca Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni isimi ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının halen sunuculuğuna devam etmektedir.
Filmografisi
Oyuncu olarak


TV programları
Yönettiği bir takım tiyatro oyunları
Rol aldığı tiyatro oyunları

Yazmış olduğu senaryolarıKENAN IŞIK HASTANEYE KALDIRILDI, ARKADAŞLARI SEVENLERİ MESAJ YAĞMURUNA TUTTU İŞTE ONLARDAN BAZILARI;

KİM NE DEDİ?
EsraErol @ErolEsra#KenanIşık ile ilgili aileden aldığım bilgiler şükürler olsun olumlu yönde
Tuluhan Tekelioğlu @Tuluhantekeli Dayan #KenanIsık üzme sevdiklerini
Özay Şendir @ozaysendir Kenan abi Devlet Tiyatrosu'ndayaşar ne yaşar ne yaşamaz'ı yönetmiş,yıllarcakapalı gişe oynamıştı.Sırf Yaşar'ın hatırınayaşar Kenan abi
İlker Koç @ilkerkoc2 Kenan Işık'aacil şifalar dilerim.Allah sevenlerine bağışlasın…
Aziz Üstel @aziz_ustell Sevgili kardeşim Kenan Işık'aAllah'tan acil şifalar diliyorum.En kısazamandaiyileş ve aramızadön Kenan'cığım.
Şoray Uzun @uzunsoray Kenan Işık ustamaacil şifalar Inşallah..Dualarımız onunla..
Hakan Yılmaz @OYUNADAMI Kenan Işık yoğun bakımdaymış umarım ciddi bir durum değildir.
Pervin Buldan @PervinBuldan Kenan Işık'aacil şifalar diliyorum.
İsmail H.Polat @ismailhpolat Bugün ÇHD'nin yürekli avukatlarının tahliye edilmesine ne kadar sevindiysem Kenan Işık'ın kazasınao kadar üzüldüm.Hepsine gecmis olsun!
Fulden Uras @fuldenuras #kenan ışık çok sevdiğim ustabir isim güzel bir haber gelir inşaAllah sağlığıylailgili
Süleyman Çelebi @S_Celebi Beyin kanaması teşhisiyle yoğun bakımakaldırılan Kenan Işık`ageçmiş olsun.Bir an önce sağlığınakavuşması için acil şifalar dilerim.
SemihaYankı @SemihaYanki Taninmiş oyuncu ve sunucu KENAN IŞIK AMELİYATaALINMIŞ.BEYİN KANAMASINDAN KORKULUYOR.ACİLL ŞİFALAR DİLİYORUM
Itır Esen @itiresen Kenan Işık çok geçmiş olsun..Umarım bir an önce sağlığınakavuşur ve aramızageri döner.Bütün dualarımız seninle
Ahmet Mümtaz Taylan @taylan1789 Kenan Işık'aacil şifalar! Allah saklasın.
Metin Arolat @MetinAROLAT Kenan Işık Beyin kanaması geçirmiş..dualarınızı eksik etmeyin..:(
Armağan Çağlayan @Armagan_caglayaKenan Işık'açok amaçok üzüldüm.İnşallah operasyonu başarı ile sonuçlanır.Beraber neredeyse 150 bölüm 500 milyar çektik.Acil şifalar
Sevim Gözay @SevimGozay Beyin kanaması geçiren Kenan Işık ameliyataalınmış..çok üzgünüm.acil şifalar..

KAFASINI ÇARPMIŞ

Beyin kanaması geçirdiği deklarasyonlan Kenan Işık'ın spor ertesi, saunaya girdiği ve çıkışında fenalaşarak düştüğü iddia ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık'ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.
Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden açıklama:
Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29'da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda operasyona alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir.
Bugün taninmiş sanatçı, tiyatro oyuncusu Kenan Işık ile ilgili kötü bir haber geldi. Kenan Işık, geçirdiği kafa travması ertesi hastaneye kaldırıldı. İşte Kenan Işık'ın sağlık durumuna ilişkin son bilgiler...
Kenan Işık için hastaneden açıklama-
Devlet Tiyatroları Yönetmeni,İ.B.B.Şehir Tiyatroları Daha Önceki Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık,hastaneye kaldırıldı.

KENAN IŞIK İÇİN HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA
Tiyatro yönetmeni ve televizyon programcısı Kenan Işık'ın ameliyataalındığı Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden açıklamageldi.Işık'ın beyin kanaması geçirdiği ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesi'nden yapılan açıklamaşöyle: "Kenan Işık,kafatravması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14.29'dahastanemiz acil servisine getirilmiştir.Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak acil koşullardaameliyataalınmıştır.Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın,izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir."
Kenan Işık,bugün öğleden sonraBeşiktaş Barbaros'tabir otelin saunasındayken ayağı kayarak düştüğü ve başını yere vurduğu ileri sürülmüştü.Işık'ın eşi Beril Işık,baştaolmak üzere yakınları ve arkadaşları hastanede bekliyor.
Kenan Işık hastaneye kaldırıldı
Devlet Tiyatroları Yönetmeni,İ.B.B.Şehir Tiyatroları Daha Önceki Genel Sanat Yönetmeni taninmiş oyuncu Kenan Işık,hastaneye kaldırıldı.Tiyatro oyuncusu Çiçek Dilligil,"Ameliyat bitti yoğun bakımaalındı,Vaziyeti stabil,ilk 48 saat çok önemli dedi doktoru,uyutuluyor şu anda..." dedi.
Fatih Aksoy hastane çıkışındabasın mensuplarının sorulurını yanıtlisimi.Aksoy,"Ameliyat başarılı geçti,prosedür gereği uyutulacak." dedi.
KAFASINI ÇARPTI
Spor salonunda"kendimi iyi hissetmiyorum" dedikten sonrafenalaşarak yere düşen Işık'ın bu sıradakafasını çarptığı öğrenildi.Beyin kanaması geçirdiği iddiaedilen Işık,Amerikan Hastanesi'nde ameliyataalındı.
Ustatiyatrocunun eşi Beril Işık,gözyaşları içinde ameliyathane önünde bekliyor.
Haberi alır almaz hastaneye koşan Ayşe Nil Şamlıoğlu hastane çıkışı yaptığı açıklamada,"Ailesi de buradaçok üzgünler.Şu andakimse bir şey bilmiyor.Ameliyat bitince belli olacak" dedi.

Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-22 3:24:27
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Şehit Annesi Dolandırdılar...
Denizli’de kendilerini polis olarak tanıtarak şehit annesinden 65 bin TL’ye yakın para alan dolandırıcılar,...

Haberi Oku