Gündem:
Medcezir izle - (SON-BÖLÜM-İZLE) - 28 MART
Medcezir! (izle) MC son kısım Star Tv. Medcezir süper görüntü kalitesi. Medcezir 28.bölüm full izle. Med cezir yeni kısım full izle. Medcezir izle.

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden olna Medcezir bir gün önce akşam 28. bölümü ile TV'de yayımlandı. Medcezir 28. Kısım tek parça izle linki aşağıdadır. Medcezir 29. kısım fragmanı yayınlandı izle. Medc ezir 29. kısım fragmanı izle. Çok sevilen dizinin ayrıntılarına ve son bölümü nede sitemizden ulaşabilirsiniz. Kenan'ın dönmesi Serezler, ve tüm Altınova'yı teridgin eder. Lakin Kenan iyi adamdır, ancak tedirginde eder. Asım Şekip Kaya'nın varlığından daha haberdar olduğu 18 yaşındaki kızı Ada'nın tesadüfen partiye katılması Medcezir son bölümde herkes açısından huzursuzluk yaşattı. Mira, Ada'nın rahatlığından ve Yaman'a karşı ilk andan itibaren gösterdiği yakınlıktan çok rahatsız oldu. Medcezir 28. bölümde bu vaziyet Yaman'la aralarında gerginlik yaşattı. 
Medcezir 28. kısım kesintisiz izle (Medcezir yeni kısım fragmanı izle) Medcezir 29. kısım fragmanı izle

Medcezir 
son bölümüyle 28 Mart'ta ekranlara geldi. Star Tv ekranlarından izleyicileriyle buluşan Medcezir 28. kısım coşku dolu bir bölüme sahne doldu. Medcezir son bölümde Ada tesadüfen partiye katılınca, partideki herkes telaşlandı. Özellikle Medcezir 28. bölümde Ada'nın Yaman'a gösterdiği yakınlıktan Mira rahatsız oldu. Hatta bu yakınlık sonucunda ilk kıvılcım yanmış oldu. Diğer yandan Mira kuşkularının peşine düştü ve Medcezir son bölümde Tan'ın yattığı hastaneye gitmeye karar verdi. Medcezir 28. bölümü izleyebileceğiniz bağlantıyı aşağıda paylaştık. "Full Medcezir İzle" linkini kullanarak Medcezir 28. bölümü izleyebilirsiniz. Ayrıca Medcezir son kısım fragmanı ve özeti de aşağıda yer almaktadır. 

Medcezir 28. Kısım Özeti:

Asım Şekip Kaya'nın varlığından daha haberdar olduğu 18 yaşındaki kızı Ada'nın tesadüfen partiye katılması Medcezir son bölümde herkes açısından huzursuzluk yaşattı. Mira, Ada'nın rahatlığından ve Yaman'a karşı ilk andan itibaren gösterdiği yakınlıktan çok rahatsız oldu. Medcezir 28. bölümde bu vaziyet Yaman'la aralarında gerginlik yaşattı. 

Ada'nın bilmediği büyük sır, Medcezir son bölümde o gecenin şahidi olan birinin yardımıyla ortalığa döküldü, ve ortalık iyice karıştı. Öte yandan Mira'ya gelen esrarlı iletiler gelmeye devam etti.  Medcezir 28. bölümde Mira şüphelerinin peşinden Tan'ın yattığı hastaneye gitti. 

Kenan, Altınkoy'daki günlerinin sayılı olduğunu fark edince, yerini sağlama almak için Medcezir son bölümde tehlikeli bir oyun planladı. Aynı saatlerde, Ada'nın en zayıf anında yanında yalnizca Yaman vardı. Bu yakınlık, Medcezir 28. bölümde Mira ile Yaman arasında zamanla güçlenecek bir yangının ilk kıvılcımı yakmış oldu.

MEDCEZİR SON KıSıM İÇİN TIKLAYINIZ...

Medcezir 27. Kısım Özeti:

Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan'la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan'ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters tepti ve iki kardeşin arası tekrar açıldı. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman'daydı.

Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yeniden yanında kendisine dayanak olan Mira'yı buldu. Mira yaşadığı korkuları ve Tan'la ilgili şüphelerini bir yana  bıraktı, kendini tamamen Yaman'ın yanında olmaya adadı. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan'ın kimliğinde vücut buldu. 

Asım bey kızı Ada'nın İstanbul'a geldiğini öğrendi. Sude, Asım Şekip Kaya'nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görmeye başladı. Bu vaziyet, Sedef ve Sude'nin arasının daha da gerilmesine kapı araladı. Faruk ise Sude'yle Asım Şekip Kaya'nın yakınlaşmasından huzursuz oldu.

Yaman, Kenan'ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yaptı lakin Kenan'ın da ileriye dönük planları yer alıyordu.

Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenledi. Orkun'la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman'la Mira'nın arasında kendine bir yer buldu.

MEDCEZİR HABERLERİ...

ÇAĞATAY ULUSOY VE SERENAY SARIKAYA AŞKI SON SÜRAT

Serenay Sarıkayave Çağatay Ulusoy çifti, Rumeli Kavağı'ndaki bir balıkçıdaarkadaşlarını bir arayagetirdi.

Serenay Sarıkayaile Çağatay Ulusoy, önceki akşam arkadaş gruplarıylaRumeli Kavağı'ndaki bir balıkçıdabuluştu. Ünlü çift, mekandan ayrı araçlarlaayrıldı.

Gazetecileri görünce rahatsız olan Serenay ile Çağatay; dahasonragüzel oyuncunun Kanyon'daki dairesinde yeniden bir arayageldi.

Medcezir dizisinin Orkun'u tanınmaz halde!

Ekranların en çok izlenen Medcezir dizisinin Orkun'u Metin Akdülger, "Bensiz" filminde felç geçiren futbolcu rolüyle seyircisinin karşısınaçıkacak.

Genç oyuncu, filmdeki rolüne çekimlerden bir yıl önce hazırlanmayabaşladı. Bir yıl boyuncaözel spor hocasıylaçalışan Akdülger, ilk olarak canlandırdığı Necip karakterinin spor sahnelerini çekti. Sonrasındaçekimlere 45 gün araverildi. Akdülger, bu süreçte özel diyetisyen eşliğinde spor yapıp dengeli beslenerek 17 kilo verdi. Oyuncu, karaktere ayrıcayurtdışınaAl Pacino ve Brad Pitt gibi dünyastarlarıylaçalışmış oyuncu koçu Merve Taşkan'lahazırlandı. Yıllarcaprofesyonel futbolcu olmahayali kuran ve takımının 1. lige çıkmak için mücadele verdiği son play-off maçındasert bir müdahale sonucu felç geçiren Necip'in öyküsünü anlatan "Bensiz ", 11 Nisan'davizyonagirecek. Felçli bir gencin kendi gözünden hayatabakış açısını ve sevdiği kadınaulaşmaçabasını beyaz perdeye aktaran 'Bensiz' filmi 11 Nisan 2014'te vizyonagiriyor. Türk, Alman ve Fransız ortak yapımı olan filmin Türk yapımcıları Cnm Film ve EraKreatif Film, yönetmeni ise Ahmet Küçükkayalı.Medcezir dizisinde ilginç Berkin Elvan göndermesi

Star TV'nin en çok izlenen dizisi Medcezir'in bir gün önce akşamki bölümünde hayatını kaybeden Berkin Elvan göndermesi yapıldı. Bu sahne geceye damgasını vurdu

Medcezir'in bir gün önce akşamki bölümünde, Yaman ve Avukat Selim cezaevinden çıkan Kenan'ı almayagittiler. Kenan, özgürlüğün verdiği heyecanlakoşmayabaşladı. Arkasından arabaylagiden Yaman ve Selim, o yoruluncaonu almak için durdular. Bu sıradayoldan elinde ekmekle bir çocuk geçiyordu. Avukat Selim, çocuğun başını okşayarak "Aslan yavrusu yoldan değil kenardan yürü, başınabir şey gelmesin; ne çıkacağı belli olmaz" dedi dedi. Bu söz sosyal medyadagecenin konusu oldu. Dizinin Berkin Elvan'ı anması takipçileri tarafından takdirle karşılandı. tg

MEDCEZİR 27.BÖLÜM

Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir'in 27. bölüümü bir gün önce akşam yayınlandı ancak sabırsızlanamayanlar şimdiden 28. son kısım fragmanını bekliyorlar. Medcezir 28. kısım fragman izle. Medcezir son kısım fragman izle 28 Mart 2014. Asım Şekipkaya'nın kızı Ada, İstanbul'a ayak basar Orkun ise onu gözüne kestirmişti. Asım ile Sude arasındaki aşk'ta filizlenir ancak aşk değil bunların ki para ilişkisi. Sude'nin derdi Asım ölsünde paracıklarını ben alayım derdi. Asım ise Sude'nin güzelliğinden etkilenmiş durumda ortada alk meşk yok yani. Kenan kimin safında olacak. Yaman'dan ol kazan kenan aklını kullan. Bakalım Medcezir'de önümüzdeki hafta neler neler olacak. Kenan ile Yaman arasında neler yaşanacak. İzleyici şimdiden yeni bölümün fragmanının yayınlanmasını bekliyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz tg.com.tr sitesinde olacak

Tozludere'nin bir şahsı daha eklendi... Kenan Koper, Serezlerin evine geldi. Artık bu olay can sıkıcı bir hal almaya başladı. Medcezir 28. kısım fragman izle. Medcezir son kısım fragman izle 28 Mart 2014.

Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan'la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan'ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman'dadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yeniden yanında kendisine dayanak olan Mira'yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan'la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman'ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan'ın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Ada'nın İstanbul'a geldiğini öğrenir.

Sude, Asım Şekip Kaya'nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu vaziyet, Sedef ve Sude'nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude'yle Asım Şekip Kaya'nın yakınlaşmasından huzursuz olur.Yaman, Kenan'ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar lakin Kenan'ın da ileriye dönük planları vardır. Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun'la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman'la Mira'nın arasında kendine bir yer bulacaktır.  Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan'la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan'ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır.

Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman'dadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yeniden yanında kendisine dayanak olan Mira'yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan'la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman'ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan'ın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Ada'nın İstanbul'a geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kaya'nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu vaziyet, Sedef ve Sude'nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude'yle Asım Şekip Kaya'nın yakınlaşmasından huzursuz olur.

Yaman, Kenan'ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan'ın da ileriye dönük planları vardır.Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun'la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman'la Mira'nın arasında kendine bir yer bulacaktır.
 
MEDCEZİR 26. BÖLÜM

Yaman'ın zamanında müdahalesi ile kurtulan Asım Şekip Kaya  hastaneye kaldırılırken, Ender ve Sedef hayatlarında ilk kez babalarını kaybetme gerçeğiyle yüzleşirler.Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle beraber gelen Sude, Sedef'e eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.Yaman, Mira'dan annesiyle arasındaki küskünlüğe bir son vermesini istedikçe, anne kız arasındaki kriz şiddetlenir. Öte yandan Selim'in kuzeni Cem ile Mira arasındaki arkadaşlık, Yaman'ın içten içe Cem'e karşı silahlarını kuşanmasına neden olur.Asım'ın hayati tehlikeyi atlatmasından sonra Sedef kendini geri planda tutar ve ailedeki hasarı onarma görevi Ender'e kalır. Ancak Asım tek bir kişi dışında herkese kapılarını kapatır. Yaman'a borcunu ödemek için zaman kaybetmez. Yaman ise Asım Şekip Kaya'dan hayatının ne kadar değerli olduğunu ispatlamasını ister.

Medcezir bu akşam herkesi şaşırtacak bir bölümle ekranlara gelecek. Medcezir'in yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizde bulunan fragmanı izleyebilirsiniz. Yaman-Mira arasında neler oluyor. Yaman-Mira aşkı ve merak ettiğiniz her şey haberimizde. İşteMedcezir 25.bölüm fragmanı
 
MEDCEZİR 24.BÖLÜMDE NE OLMUŞTU
 
Medcezir 24. Kısım ile cuma akşamı Star Tv ekranlarında izlenme rekoları kırdı. Medcezir 24. Bölümde neler oldu? Medcezir 24. Kısım tek parça olarak izlemek ve Medcezir eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Medcezir tg.com.tr'de Medcezir 24.bölüm kesintisiz izle
 
Medcezir 24. Kısım ile Star Tv ekranlarında izlenme rekoları kırdı.Medcezir 24. Bölümde Mira ve Yaman neler yaşadı? Medcezir 24. Bölümün detayları haberimizde. Medcezir 24. Bölüm tek parça olarak takip etmek ve Medcezir eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Medcezir tg.com.tr'de(Medcezir son kısım izle)
 
Medcezir 24. bölümde, Yaman yaşadığı zor geceden sonra yaralı bir şekilde otele döndüğünde, Mira'yı kendisini beklerken bulur. İki sevgili bu yarayla biraz daha yaklaşırlar.
 
Medcezir bu akşam herkesi şaşırtacak bir bölümle ekranlara gelecek. Medcezir'in yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizde bulunan fragmanı izleyebilirsiniz. Yaman-Mira arasında neler oluyor. Yaman-Mira aşkı ve merak ettiğiniz her şey haberimizde. İşteMedcezir 25.bölüm fragmanı
 
Medcezir 24. bölümde, Selim'in Ankara'da yaşayan Bahriye hanım, oğlu Cem ile birlikte İstanbula yeğeninin evine geleceğini haber verir.. Bu haberle Ender, büyük bir panik yaşar.. Serezler yaşamlarını Bahriye hanımın kurallarına göre ayarlamak için uğraşırken, Bahriye hanım beklenenden daha erken, kendi sırlarıyla kapıyı çalar.
 
Medcezir yeni bölümde, Yaman yol arkadaşlarıyla İstanbula geri döner. Mira, eve adım attığı ilk anda, annesiyle babasının arasındaki ateşli bir tartışmanın ortasında kalır. Sude'nin öfkesi Mira'yı bir seçim yapmak zorunda bırakır. Öte yandan, Sude'nin Sedef'le Faruk'un ortaklığını sekteye uğratmak için attığı adımlar Asım Şekip Kaya ile Sedef'i karşı karşıya getirir. Sude'nin tuzağına düşen Sedef, Ender'in de kendisinden saklanan gerçekleri fark etmesini sağlar. Kızlarını kaybetme noktasına gelen Asım Şekip Kaya, en zor anında sesini, yalnizca Yaman'a duyurabilecektir.


Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-29 11:14:9
Anahtar Kelimeler

Sahurda gözaltına alınan polis: Oruçluyuz,...
Yolsuzluk, KCK, Balyoz ve Ergenekon'u soruşturan polislere sahur vakti yapılan operasyonda gözaltına alınanlardan...

Haberi Oku