Kurtlar Vadisi Pusu:
Kurtlar Vadisi Pusu 221. Bölüm  fragman izletir  Pusu kaynamaya devam ediyor  Kurtlar Vadisı 221.Bölüm full HD fragman izle
Atv ekranlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu tüm hızıyla devam ediyor. Kurtlar Vadisi 221. Bölüm Fragmanı izle. Kurtlar Vadisi 221. Bölüm Fragmanı yayınlandımı? Kurtlar Vadisi 221. Bölüm Fragmanı seyret. Kurtlar Vadisi 221. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizdeki yerini alacaktır. İyi seyirler dileriz.

220. Bölüm Özeti

Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak? Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek? Pusat'ın Baltazar'la girdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, hangi sürpriz isimlerle bir araya gelecek? Şamil'i kurtarmaya Suriye'ye giden Kara ve ekibi, Şamil'i Ivan'ın elinden alabilecekler mi? Ivan'ın göreceği hesap ne? Abdülhey, Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız'ın bu seferki hedefi kim olacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 13 mart Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 218. bölümünde olacak..
Anahtar Kelimeler

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle Kurtlar...
Kurtlar Vadisi Pusu bu sezonuda kapattı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız....

Haberi Oku