Magazin:
Adanalı Şahin Kendirci müthiş şarkılarıyla büyüledi Yetenek Sizsiniz 13 ekim Mutlu Ol Yeter şarkısı bak

Ekranların en çok seyredilen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci fırtınası esti. Şahin Kendirci müthiş performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. İşte Şahin Kendirci ve müthiş sesi. Eser Yenenler "Sanki ağlamamışsında doğarken, ’siz sevenlerime hoşgeldiniz’ demişsin gibisin" dedi

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de bu akşam Şahin Kendirci fırtınası esti. Küçük yaşına rağmen söylediği İbrahim Tatlıses şarkısı ile hem salonda bulunanları hem de TV başında Yetenek Sizsiniz Türkiye’yi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Şahin Kendirci’nin söylediği şarkı sonrası salon coşarken Hülya Avşar başta olmak üzere Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Şahin Kendirci’nin performansını büyük bir beğeni ilşe izledi.  Yetenek Sizsiniz Türkiye yine dopdolu içeriği, birbirinden ilginç ve yetenekli yarışmacıları ile Türkiye'yi ekrana kilitledi.

Güçlü sesi ile Yetenek Sizsiniz jürisini kendine hayran bırakan Şahin Kendirci, küçük yaşına rağmen şarkıları hakkı ile seslendirdi. Salondaki izleyenlerin coşkulu alkışları ile sahnede şarılarını seslendiren Şahin Kendirci İbrahim Tatlıses'in efsane olmuş şarkısını da söyledi. Jüri ile yaptığı komik dialoglar ise salondaki izleyicileri kahkaya boğdu.
Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
volkan adıgüzel 11 ay önce

beni tek duygulandıran ses helal olsun

Ünlü Oyuncu Kerem Bursin' in yeni sevgilisi...
Yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Ünlü oyuncu Kerem Bursin yeni sevgilisi Yağmur Tanrıversin ile fotoğrafları...

Haberi Oku