Magazin:
Adını Kalbime Yazdım 1. bölüm fragmanı çok beğenildi Show TV twitter yorumları özel

Show TV dizisinin 1. bölümü çok merak edilen Adını Kalbime Yazdım çok beğenildi. Show TV merakla beklenen dizisi Adını Kalbime Yazdım ilk bölümüyle Twitter'da gündem oldu. Show TV'nin yeni günlük dizisi Adını Kalbime Yazdım ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Adını Kalbime Yazdım dizisinde Erkam Aydar ve İpek Karapınar boşrol oynuyor birinci bölüm fragmanı. Focus Film'in Show TV için hazırladığı yeni dizi Mardin - Dubai'de çekimleri başlamıştı dizinin Ekim Ayı'nda Show TV ekranlarında gelmesi bekleniyor. 

Başrollerinde İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Tolga Güleç, Erkam Aydar, Meltem Miraloğlu, Emel Göksu, Özge Korkmaz, Fatma Öney, Sertan Erkaçan, Aybike Turan, Kadir Turan, Pervin Ünalp ve Dine Altınok gibi başarılı ve usta oyuncuların yer aldığı dizinin ilk tanıtımı fragmanı yayınlandı. O Ses Türkiye yarışmasıyla hayatımıza giren Erkem Aydar Adını Kalbime Yazdım dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Show TV ekranlarında yayınlnacak günlük dizi ilk transferi ses getirdi. Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği "The Voice" yarışmasının formatından esinlenerek ekranlara gelen "O Ses Türkiye" yarışmasının dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışmacısı dizi oyuncusu oluyor.

26 ekimde Show TV'de başlayacak olan günlük dizileriyle ün salmış yapım şirketi Focus Film'in yeni dizisi "Adını Kalbime Yazdım" dizisine O Ses Türkiye'nin "Malkoçoğlu"su olarak nitelendirilen Erkam Aydar'da katıldı.

Çekimleri Mardin ve Dubai'de gerçekleşecek olan ve uzun zamandır üzerinde çalışılan "Adını Kalbime Yazdım" dizisi Focus Film'in şu ana kadar hazırladığı en iddialı haftalık diziler arasında gösteriliyor. Yeni yayın döneminde Show TV'de ekrana gelecek olan iddialı dizide Erkam Aydar'ın nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Adını Kalbime Yazdım 1. bölüm izle
Anahtar Kelimeler

Ajda Pekkan' dan Küçük Sevgiliye Yüksek Meblalı...
Ajda Pekkan kendisinden 23 yaş küçük olan sevgilisine pahalı bir tatil hediye etti. Yasak olarak nitelendirilen...

Haberi Oku