Magazin:
Eser Oğuzhan ve İbrahim O Ses Türkiye jurisinde 3 adam süprizi Murat Boz'un sevgilisi kim izle (Star TV)

Star TV'de yayınlanan 3 Adam eğlence programının haftaki konuğu Murat Boz'du. Programda O Ses Türkiye skecinde Murat boz, Hadiseyi İbrahim, Ebru Gündeşi Oğuzhan Koç, Athena Gökhanı da Eser canlandırdı. 3 Adam ekranlara girdi. Canlı Star TV'den medya365 aracılığıyla sizlere sunuyoruz. 3 Adam yapımcılığını Acun aldı. İşte 3 Adam gece gece şovu sizleri kırıp geçirecek. 

3+1 programıyla ünlenen ve çok sevilen yarışmaya Acun Ilıcalı el attı. 3 adam olarak ismi değiştirilen show programın bu akşamki bölümünde büyük bir süpriz var. Konuk kim olacak. Yapımcılığı Acun Üstlendiği 3 Adam İlk Konugu Murat Boz Olucak. Tanıtım Teaserında Studyo İle İlgili İpucu Yok Fakat Çok İlginç Bir Fragman Oldugunu Söyleyebiliriz. Oğuzhan Koç İnrahim Büyükak ve Eser Yenenlerin sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.


Murat Boz konuk olacak dikkat dikkat Murat Boz hayranları. Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan “3 Adam” bu hafta Murat Boz’u konuk edecek
Anahtar Kelimeler

Dansçıları manken
ANTALYA'nın ilk kadın DJ'si Sıla Özbek, kendisine mankenlerden oluşan dansçı kadrosu kurdu.

Haberi Oku