Magazin:
Fatih Harbiye dizi aşkı gerçek mi Neslihan Atagül Kadir Doğulu yeniden elele görüntüleniyorlar gör
Dizi setinde aşk! Fatih Harbiye dizisiyle milyonları ekranlara bağlayan çift elele görüntülendi. Bu sefer dizi aşkı daha eklendiği Neslihan Atagül Kadir Doğulu aşkına çok yakıştılar yorumu yapıldı.

Fatih Harbiye dizisiyle milyonları ekranlara bağlayan çift elele görüntülendi. Bu sefer dizi aşkı daha eklendiği Neslihan Atagül Kadir Doğulu aşkına çok yakıştılar yorumu yapıldı. 

"Fatih Harbiye adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. Sevgililer, Asmalımescit'teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sisore Karadeniz Pide'de çorba içtiler. İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtılar. 

Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Bu sırada araya giren çevreden kişiler olayın yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi ileride bir taksiye binerek uzaklaştılar. 
Anahtar Kelimeler

Ünlü sanatçıdan suç duyurusu
Özer, Başbakan Erdoğan'ın "Vizyon Belgesi"ni açıkladığı toplantıya katıldığı için kendisine Twitter...

Haberi Oku