Magazin:
Fatih Harbiye dizi aşkı gerçek mi Neslihan Atagül Kadir Doğulu yeniden elele görüntüleniyorlar gör
Dizi setinde aşk! Fatih Harbiye dizisiyle milyonları ekranlara bağlayan çift elele görüntülendi. Bu sefer dizi aşkı daha eklendiği Neslihan Atagül Kadir Doğulu aşkına çok yakıştılar yorumu yapıldı.

Fatih Harbiye dizisiyle milyonları ekranlara bağlayan çift elele görüntülendi. Bu sefer dizi aşkı daha eklendiği Neslihan Atagül Kadir Doğulu aşkına çok yakıştılar yorumu yapıldı. 

"Fatih Harbiye adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. Sevgililer, Asmalımescit'teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sisore Karadeniz Pide'de çorba içtiler. İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtılar. 

Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Bu sırada araya giren çevreden kişiler olayın yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi ileride bir taksiye binerek uzaklaştılar. 
Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
almina ateş 11 ay önce

abi çok iyi ya

Misafir Avatar
nupel yıldız 11 ay önce

çook yakışıyorsunuz sizi seviyorum sizi zevkle izliyoruz ailece

Misafir Avatar
eda 11 ay önce

pis yedili ve fatih harbiyeyi kaçırmadan izliyorum kadir doğulu seni çok ama çok seviyorum sen neslihanla değil eda ece ile çok yakışıyosun pis yediliden ayrıldığından beri çok ağlıyorum ama fatih harbiyede çok güzel ve sen çok yakışıklısın seni seviyorummmm....

Misafir Avatar
Beyza Nur 11 ay önce

cok yakışırsınız siizi izlerken çok mutlu oluyorum sizi zevkle izliyorum sakın ayrılmayın hele seni macit pis yedilidede cok izlerddim

Misafir Avatar
kübra yıldrm 11 ay önce

çok yakışıylr seni sevyrz macitm

Güzel oyuncu ilk sinema filmini kaptı
4 yaşından beri oyunculuk yapan 23 yaşındaki Merve Erdoğan’ın, 19 yıldır oyunculuk yapıyor olması...

Haberi Oku