Magazin:
Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı izle 3 Kasım Yağmur Barış'ı bıçakladı ölecek mi bilgisi Kanal D

Güneşi Beklerken dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 18. bölümü 3 kasım pazar akşamı yayınlanacak. Güneşi Beklerken son bölümünde Yağmur Barış'ı bıçaklıyor. Peki Barış Güneşi Beklerken dizisinden çıkıyor mu. ‘Güneşi Beklerken’ yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00′de Kanal D’de

Güneşi Beklerken son bölümünde Güneşi Beklerken yeni bölümde Kerem eskisi gibi olmaya başlıyor. Herkesi hüsrana uğratıyor. Okuldaki herkesin zehirlenmesi üzerine Hafize işten kovulma aşamasına geliyor. Bu durum Zeynep' i çok etkiler. Güneşi Beklerken dizisinde bunun üzerine Zeynep kendisinden fedakarlık edip Kerem' in söylediklerini yerine getiriyor. Güneşi Beklerken 17. bölümde Barış karşılaştıkları karşısında şok oluyor. Zeynep' in yaptıklarına inanamıyor. Can, Kerem' in gidişatından hiç memnun olmadığından Barış' la herşeyi konuşma kararı alıyor.

Güneşi Beklerken 17. bölümde en büyük darbe Yağmur' dan geliyor. Kerem' in annesine yaptıklarını kaldıramayan Yağmur yemekhaneden aldığı bıçakla Kerem' e saldırıya geçiyor. Güneşi Beklerken 17. bölümün her dakikası heyecan dolu. 

Eski Kerem geri dönüyor. Zeynep’i kendisinden nefret ettirmek için verdiği sözü bozan Kerem’e ilk cezayı da Yağmur kesiyor.
Kerem, Zeynep' i kendinden uzaklaştırırken en büyük acıyı çekmektedir. Güneşi Beklerken dizisinde ortada hiç bir şey yokken Kerem’in davranışı karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur’a anlatır. Güneşi Beklerken geçen haftaki bölümünde Barış’ın aklı ise amcasındadır. Amcasının doğruyu söyleme ihtimalini hep düşünmektedir.  Gerçeği bulamadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümünü araştırmaya başlar. Güneşi Beklerken dizisinde Cihan Hoca’ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem, eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem’in yanındadır. Fakat Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can’ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir. Jale’nin tedavisi ile ilgili ise Murat’tan kötü haber gelir. Güneşi Beklerken dizisinde Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin’i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatmaya çalışır. Ancak Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir hamle yapar. Güneşi Beklerken dizisinde Kerem’in Zeynep’in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika’ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için şaşırtıcıdır. 
Anahtar Kelimeler

Kenan İmirzalıoğlu baskından kaçamadı
Karadayı dizisinin Mahir Kara'sı Kenan İmirzalıoğlu habercilere yakalanmamak için Adalar'a kaçsa da baskından...

Haberi Oku