Magazin:
Hande Doğandemir Kerem Bursin Beyaz Show skeçleri güldürdü video izle 11 ekim süper komedide

Beyaz Show başladı. 11 Ekime bomba gibi bir programla giren Beyazıt Öztürk ve arkadaşları Güneşi Beklerken dizi oyuncularını konuk etti. Hande Doğandemir ve Kerem Bursin ilk kez canlı yayına çıktığı programda coşturdu. İşte o görüntüler. Ekranların en çok sevilen dizisi Güneşi Beklerken dizisi oyuncuları ilk kez bi yere çıkıyor. Güneşi Beklerken dizi oyuncuları Beyaz Show'da.

Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show ne zaman başlayacak. 11 ekim cuma akşamı yeni sezonu açacak olan Kanal D ekranlarının vazgeçilmez show programı Beyaz Show'da ilk hafta konukları belli oldu. Yaz sezonunda başlayan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen Güneşi Beklerken dizi ekibi ilk hafta Beyazıt Öztürk'ün konukları olacak. Yıllardır cuma günlerin efsane sunucusu Beyazıt Öztürk ile fenomen olan Beyaz Show'un yayın günü değiştiği iddia edildi. Peki Beyaz Show hangi günler ekrana gelecek. Kanal D'nin uzun senelerdir süren ve hala aynı başarısını koruyan, sunuculuğunu ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Show Ekim ayının 2. haftası yayına girmeye hazırlanıyor. 


Senelerdir Cuma akşamının vazgeçilmezi olan program bu sene cuma günleri coşturdu. Beyaz Show 11 Ekim cuma Kanal D'de başladı.
Anahtar Kelimeler

Beren Saat evlilik öncesi Kına gecesini yaptı...
Kenan Doğulu Beren Saat Los Angeles'ta dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar.Bu düğün öncesinde Beren Saat...

Haberi Oku