Magazin:
Hande Doğandemir Okan Yalabık aşkın ilk fotoğrafları Güneşi Beklerken dizi oyuncusu

Güneşi Beklerken dizisinin güzel oyuncusu Hande Doğandemir'in hayranları Okan Yalabık aşkına bir türlü inanamıyor. Aldığımız yorumlarda sadece lütfen tek bir fotoğraf Hande ile Okan'ı bir fotoğrafı yorumları geliyor.

Bu aşkın belgelenmiş bir fotoğrafı henüz yok. Fotoğraf olur olmaz buraya koyabilceğimizden emin olabilirsiniz. Güneşi Beklerken dizisi Hande Doğandemir hayranları çok seviyor ve haberlere özel ilgi gösteriyor. Oyuncu Okan Yalabık, “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncusu Hande Doğandemir’le birlikte olmaya başladı.

2 yıl önce oyuncu Hande Soral ile evliliğin eşiğinden dönen Muhteşem Yüzyıl'ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık, gönlünü yine bir meslektaşına kaptırdı. Okan Yalabık'ın, Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi “Güneşi Beklerken”in başrol oyuncusu Hande Doğandemir'le birlikte olduğu öğrenildi.
 
2 aydır gözlerden uzak bir ilişki yaşayan çiftin, görüntülenmemek için temkinli davrandığı konuşuluyor. 28 yaşındaki Hande Doğandemir, daha önce Şubat, Leyla ile Mecnun, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde oynamıştı.
 
Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Bursin'le başrolü paylaşan Hande Doğandemir, dizide Zeynep karakterini canlandırıyor.
 
Anahtar Kelimeler

Diva’dan Ajda Pekkan’a Zeytin Dalı
Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan bir kulübünde sahne alan ünlü sanatçı Bülent Ersoy 1 yıldır küs...

Haberi Oku