Magazin:
Karadayı 42. bölüm fragmanı izle 14 ekim pazartesi son bölüm hd dizi izleyin

ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi 41. son bölüm nefesleri kesti. Karadayı yeni bölüm gene nefesleri kesecek. Karadayı 41. bölümü buradan seyredebilirsiniz. KAradayı 42. bölüm fragmanı buradan okuyabilirsiniz. Karadayı 42. bölüm fragmanı izle, Karadayı 41. bölüm fragmanı full izle, Karadayı 42. bölüm fragmanı seyret, Karadayı son bölüm fragmanı izle, Atv dizi izle, Karadayı 41. bölüm izle, Karadayı fragmanı izle, Karadayı son bölüm izle, Karadayı yeni bölüm izle. 

Karadayı 41. bölümü ile 7 Ekim günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam etti. Karadayı 42. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Atv'nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Karadayı bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Karadayı'ın 7 ekim akşamı yayınlanan 10. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. 

Karadayı 41. bölümde nefes kesti. Mahir, Meclis'in aldığı karar doğrultusunde cezaevin çıkar ve kendini kurtarmak için kariyerini altına alıp Mahir olayını kapatabilmek için gazeteci Sinan ile nişanlılık arefesinde olan Feride'nin yanında alır. Mahir, Feride'nin derhal bu işten vazgeçmesini ister fakat Feride korkunç bir çıkmazın içerisindedir, Nazif'i kurtarmak için çizdiği senaryoların camiada yankılanması ve Mahir'in bu işe son vermesi gibi zorlamaları Feride'yi iyice derinlere iter.

Orhan, Turgut'un kıskacında ve alt maşalarının yönlendirmesi ile kaçakçılık sevkiyatında görevlendirilir. Turgut'un buradaki planı da iyice tutmaya başlamıştır. Sevkiyat esnasında herhangi bir tutuklamada Orhanında sevkiyatta bulunması Mahir Kara'nın açıkça bu işte olduğunu işaret edecektir. Orhan kendi başına aldığı kararlar ile Mahir'i her daim beter edip başkalarına ezdirmiş olacaktır...

Necdet, Ayten ile kurduğu rüyaları gerçekleşmiştir ama sonu malum bu iş bir gün patlak verirse, yağ su yüzüne çıkacaktır.

Karadayı 42. son bölüm izle
Anahtar Kelimeler

İşte, Altın Portakal'ın ön jürisi
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 51'incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Altın Portakal...

Haberi Oku