Magazin:
Karadayı 62. fragmanı son yeni bölüm İZLE (Karadayı 10 Mart)


Karadayı 62. fragmanı izle. Karadayı izle. Karadayi yeni fragmanı izle. İşte karadayı son kısım izle fragman haberi Karadayı 62. hafta bölümü burada..

Karadayı 62. bölümde Mahir çok üzgündür. Babası gözyaşları arasında teslim olur, tekrar parmaklıklar arkasındadır. Karadayı, Savcı Turgut'u ziyaret ederek bu işin henüz bitmediğini, şayet babasının asılması durumunda kendi elleriyle boğacağını Turgutun yüzüne söylerek ne kadar hükümlü oluduğunu gösterir. Artık Turgut'da rahat değildir. Mahir bu sözleri devamlı beynini kemirir. Bu arada Mahir, babasının kalemini kıran savcıya ziyaret eder. Büyük heycana sahne olacak olan Karadayı'nın 62. kısım 10 Mart Pazartesi günü ATV'de izleyicilerin karşısında olacak.


BEREN ST 1 SENE EKRANDA YOK

Gelen projelerin hepsini reddeden Türkiye'nin en gözde kadın oyuncusu Beren Saat, İntikam'ın finalinin ardından bir sene yüzünü dinlendirecek…
Azmi karakterini canlandıran Muasır Tekelioğlu Karadayı dizisinden terk ettiğini açıkladı. Sosyal basin platformu twitter'daki kendi hesabından duyuruyu yapan oyuncu, kendi isteğiyle diziden terk ettiğini belirtti.
KENAN'DAN 60 DAKİKA ŞARTI


KARADAYI BU SEZON BİTMİYORYardım talep edilecek insanları çok iyi seç erim ben... Turgut,Sinan,babam... #karadayı #enzorvedam

Gidiyorum ardımda koca bir şehri bırakarak.Şehir umrumda değil ya "sizi" yutar da içinde kaybolursunuz diye korku yorum.#karadayı #enzorvedam
Melih can verecek mi, Feride'ye yazdığı mektubu kim bulacak,Kara ailesi binadan çıktı mı,Orhan'a neler olacak gibi aklımda deli sorular... #karadayı
KARADAYI 60. KıSıM KISA ÖZETİ

Hakim, Nazif Kara'nın kalemini kırdığı an, Mahir'in Feride'yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin'in mutlu yuva düşlerini, Nazif'in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder...
Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride'ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan'ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.
Mahir'in hükmünü duyan Feride şoke olur. Mahir'in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir'i vazgeçiremez. Mahir, Feride'den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır.
Herkesin hayatı ilelebet değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi hükmünü vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.
DİZİLERDEN HABERLER
Kanal D'nin yeni dizisi ilk kez ekranlara geldi
Kanal D'nin yeni dizisi 'Ne Diyosuun' bir gün önce akşam ekranlara geldi. Peki dizi ratinglerde kaçıncı sırada yer aldı
17 Şubat tarihinde Total'de 1. sırada atv dizisi 'Karadayı', 2. sırada Star TV yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye', 2. sırada Star TV dizisi 'Beni Affet' yer aldı. AB'de ise 1.'lik 'Karadayı'nın, 2.'lik 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin, 3.'lük Kanal D yarışması 'X Factor Star Işığı'nın oldu. Kanal D'de ilk bölümüyle ekrana gelen 'Ne Diyosuun!' Total ratinglerde 30. sıraya, AB'de 15. sıraya yerleşti. medyatava
Kardeş Payı dizisinde sürpriz konuk!
Star TV ekranlarında yayınlanan sevilen Kardeş Payı dizisinin geçen akşam yayınlanan bölümünde Doğukan Manço sürprizi yaşandı.

Kaçak dizisine RTÜK cezayı kesti!
Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Kaçak'a RTÜK'ten ceza geldi. Kaçak dizisine hangi sorunlardan ceza geldi işte detaylar...
RTÜK raporunda şu ifadelere yer verildi: "Görüntülerin şiddeti özendirici, kanıksatıcı ve yöntem gösterici nitelikte olduğu değerlendirilmiştir. Aklın sınırlarını zorlayan dozu artırılmış şiddetin bu tür örneklerinin akılda kalıcı türden kurgulanması ve yöntem göstermesi çocukların ekran başında olduğu saatlerde yayınlanmasının, gerçek dünya ile kurguyu ayırt edemeyecek yaştaki çocukların zamanla bu tür olayları benimsemelerine ve bu olaylara karşı duyarsızlaşmalarına neden olduğu araştırmalar sonucu kabul edilmiş bir gerçektir. Görüntüleri izleyen çocukların içinde yaşadıkları dünyayı henüz kötü algılamalarına sebep olabileceği düşünülmektedir."
SEMBOL YANILTICI
RTÜK raporunda, 'Genel İzleyici' koruyucu sembolünün kullanım biçimiyle ilgili olarak da "Bölümün başındaki 'Genel İzleyici' sembolünün ezbere atandığı tespit edilmiştir" dendi.
İkinci kez evlat acısı yaşıyor!
Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl bu haftaki bölümü ile seyircileri ekrana kitleyecek. Şehzade Cihangir ölüyor.
Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzsene'ın yeni kısım tanıtımı yayınlandı.
İşte bölümde yaşanacaklar; Şehzade Mustafa'nın ölümü taht planlarındaki tüm dengeleri değiştirir. İki çocuğunun kavgaya tutuşmasından çekinen Hürrem Sultan bunun için tüm kozlarını oynayacaktır. Şehzade Cihangir ise ağabeyinin ölümünden sonra yataklara düşer ve hastalığı iyice ilerler. Babasına duyduğu öfke nedeniyle onu kendisinden uzak tutmak istese de son anlarında babasından yardım ister.


Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-7 10:23:30
Anahtar Kelimeler

Beren Saat evlilik öncesi Kına gecesini yaptı...
Kenan Doğulu Beren Saat Los Angeles'ta dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar.Bu düğün öncesinde Beren Saat...

Haberi Oku