Magazin:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Küçük Gelin son bölümü izle 5. bölüm fragmanı Zehra suçsuz olduğunu ispatlayacak mı STV dizi

Samanyolu ekranlarında yayınlanan Küçük Gelin dizisi yine harika bir bölümle ekrana geldi. 29 eylül pazar akşamı yayınlanan Küçük Gelin dizisinde şov vardı. Küçük Gelin 4. bölüm burada. Sözünü dinletemeyen Azad evi terk ederken, Kadim’le Behiye de fırsattan istifade Devran’ı parlatmaya çalışır.


Küçük Gelin dizisi 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
Küçük Gelin dizisi 5. bölüm fragmanında Evdekilere karşı oldukça soğuk olan Berfin ise ayrı eve çıkabilmek için Ferman’ı sıkıştırır. Diğer yandan Zehra’nın kompozisyonu dereceye girer ve hatırı sayılır bir para ödülünün de sahibi olur. Melek öğretmen ona parayı vererek zor günleri için saklamasını tembihler. Fakat bu para Zehra’nın hayatını karartır. Küçük Gelin dizisi 4. bölüm yayınlandı. Küçük Gelin 29 eylül pazar akşamı yayınlanan. Küçük Gelin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük gelinlerin kanayan yarasını konu alan dizi Küçük Gelin 3. bölüm heyecan dolu. Küçük Gelin yeni bölüm hakkındaki herşeyi buradan öğrenebilirsiniz. Küçük Gelin 3. bölüm fragmanı medya365' te.
Küçük Gelin 4. bölümde;
Azad, Ali tarafında vurulmuş hastaneye kaldırılmıştır. Azad jandarmaya ifade verirken tabancasını temizlerken yanlışlıkla kendini vurduğunu söylemiş. Fakat Ali sırf düğün ertelensin diye bilerek böyle bir işe kalkışmıştır.

Küçük Gelin yeni bölümde; Sami ile Canan kızları Melek' i geri götürmek için köye gelir. Canan, Zehra ile tanışır birşeyler şüphelenir fakat dile getiremez. Azad ve Melek' ten gizli düğün hazırlıklarına başlanır. Zehra, Azad' a olanları duyduktan sonra korkar ve herşeye razı olur.

Küçük Gelin 5. bölüm Pazar 19.30' da Samanyolu tV'de 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Film galasında Hazal Kaya'nın dövmesi dikkat...
İtirazım var filminin galasında Hazal Kaya beyaz kıyafeti ve ayağındaki dövmeyle dikkatleri çekti.

Haberi Oku