Magazin:
Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle Akif Aynur'a ölümüne dayanamıyor 201. bölüm ATV dizi izleyin

Ekranların en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 201. son bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümünde Akif Aynur'a ölümüne dayanamadı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü buradan medya365 izleyebilirsiniz. Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde olaylar vardı. KGT biri ölüyor fakat görünmüyor. Ayrıca Cahit Safi buluşuyor.


KGT ekibi, Poyraz’ın ekibiyle girdiği çatışmadan çıkabilecek mi? Akif, hangi hatasının bedelini ödeyecek? Elif, Nazife Anne ve Ömer Baba’ya kavuşacak mı? Abdülhey, Cahit’in amacını öğrenecek mi? Safiye, Tapınakçılar’ın isteğini mi yerine getirecek yoksa Cahit’i mi affedecek? Büyük Üstad’ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif Murat’ı öldürecek mi? Polat Alemdar’ın şimdiki planı ne? 24 Ekim Perşembe Günü Saat 20:00'de yayınlandı.

Akif ''Polat Abi yaşıyor'' itirafında bulunuyor. Akif'in bu itirafı kendisini tapınakçılara vermek isteyen Cahit'e yaptığı görüldü. Akif'in söylediği bu itiraf Cahit'i hayli bir şaşkına çeviriyor.

Safiye Karahanlı ise Cahit ile Polat Alemdar'ın aynı karede olduğu bir fotoğrafı görüyor. Yeni Bölümde dikkat çeken sahnelerden birinde ise Safiye Karahanlı,Ömer baba ile karşı karşıya geliyor.Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bilindiği üzere bu haftaki bölümüyle erken bitti.  
Ancak dün akşam yayınlanan bölümde olan hatalar ise gözden kaçmadı. Dizide yer alan ilk hata İsviçre'de geçen bölüm sahnelerinde araba plakalarının çoğunun 34 plakalı oluşuydu.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

Anahtar Kelimeler

Deniz Seki'ye kötü haber! Deniz Seki kaç yıl...
Ünlü şarkıcı Deniz Seki uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan mahkeme karşısına çıkarılmıştı.Adli...

Haberi Oku