Magazin:
Merhamet final bölümü full izle (son bölüm full izle) internetten.. Merhamet nasıl bitti hd

Başrollerini Mustafa Üstündağ, İbrahim Çelikkol, Has Namal ve Burçin Terzioğlu'nun paylaştığı Acıma final bölümü ile ekranlara geldi. Acıma son bölümde muhteşem anlar yaşandı. Acıma finalinde Dneiz ile Narin öldü.. Deniz ve Sermet'in evinde çıkan silahlı çatışmada Deniz bir adamı vurdu ve şoka girdi. O anda arabaya atladı aynı anda Narinde bindi arabaya ve ölüme gittiler.. Acıma son kısım izle. Acıma final bölümü izle. Acıma final bölümü full izle. Acıma izle. Acıma son bölümü full izle medya365.com farkıyla..

MERHAMET SON (FİNAL) BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


DENİZ- Narin. Annemler de böyle ölmüştü.

NARİN- Biliyorum. Biz ölmedik fakat - sanmam yani-

DENİZ- Anlamadım ki- ölünce konuşulabiliyor mu?

NARİN- Senin konuşmaya devam edeceğine eminim.

NARİN- Deniz. İnsanın dünyadaki ağırlığını nasıl hesaplıyorlar.

DENİZ- Nerden aklına geldi şimdi?

NARİN- Yani- terazileri neye göre yapıyorlar. Doğuyorsun ölüyorsun- bir yer kaplıyorsun dünyada- sonra- anıların- yaşadıkların- sevdaların - çocukların- yılların- bütün bunlar - ağırlığın gittikçe artıyor. Bedeninden henüz fazla bir insan oluyorsun.

DENİZ- Bence bunları düşünmene sebep kaburgalarının kırılmış olması. Soluk alabiliyor musun?

NARİN- Evet. Evet. Derin derin hem de..

DENİZ- Ben hamileyim biliyor musun.

NARİN- Çok sevindim tatlım.

DENİZ- Ağlfakat..


Merhamet son kısım izle. Acıma final bölümü izle. Acıma final bölümü full izle. Acıma izle. Acıma son bölümü full izle medya365.com farkıyla..

Kanal D'nin başrollerinde Has Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen'ın oynadıkları, iki sezondur büyük bir ilgiyle izlenen sevilen dizisi "Merhamet" Çarşamba akşamı, uzun müddet hafızalardan silinmeyecek final bölümün ardından ekrana veda edecek. Dizinin finalinde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.Merhamet son kısım izle. Merhamet final bölümü izle. Acıma final bölümü full izle. Acıma izle. Acıma son bölümü full izle medya365.com farkıyla..


Deniz'le Sermet, Narin'in doğumuna çok az bir müddet kala aylarca süren dünya turunu bitirip, doğumda yanlarında olmak için dönerler.

Narin'in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat'ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin'i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can'ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir çağrı alır. Acıma son kısım izle. Acıma final bölümü izle. Acıma final bölümü full izle. Acıma izle. Acıma son bölümü full izle medya365.com farkıyla..




Deniz'in aldığı bir haber Sermet'i sevinçten havalara uçurur. Bu mutlu haberi paylaşmak amacıyla Narin ve Fırat'ı yemeğe çağrı ederler. Acıma son kısım izle. Acıma final bölümü izle. Acıma final bölümü full izle. Acıma izle. Acıma son bölümü full izle medya365.com farkıyla..











Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-13 10:56:26
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Demet Akalın zayıflama koçunun düğününü...
Ünlülerin zayıflama koçu Şeyda Çoşkun Uğursay Yeğin ile şu anlarda muhteşem düğününün tadını...

Haberi Oku