Magazin:
Sağ Salim 2 film fragmanı yayınlandı Sil Baştan 2013 2 Aralık tarihinde sinemalarda yerindeler
Sağ Salim 2 Sil Baştan film fragmanı yayınlandı. İlk sinema filmi çok izlenen Sağ Salim fragmanı yayınlandı. Sağ Salim 2 Sil Baştan filmi büyük ilgi çekiyor. İşte filmin ikinci fragmanı. Beğeniyle karşılanan Sağ Salim filminin devam filmi olan yapıtta ölümden ve ölülerden çok korkan ancak işi gereği zamanını bu korkuyla geçiren Salim’in hikayesi devam ediyor. Taşımak zorunda olduğu cenazeyle yola çıkan Salim bu yolculuk sırasında türlü aksilikler sonrasında karşılaştığı kişilerin ölümüne sebep olur ve kaçak durumuna düşer. Tek çaresi yurt dışına kaçmaktır ve kendisine yardım edecek biriyle anlaşır. Ancak kazara neden olduğu ölümlere bu kişi de eklenir ve macera dolu yolculuk böyle başlar…
Yönetmenliğini yine Ersoy Güler’in yaptığı devam filminin başrolünde bir kez daha Burçin Bildik yer alıyor. Ona eşlik eden isimler ise Ezgi Asaroğlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Murat Akkoyunlu.

20 Aralık’ta sinemalarda. "İlkinden 4 kat daha komik olaylar silsilesi seyirciyi şaşırtacak. Daha şimdiden çok konuşulan ve beklenmekte olan film, sinema salonlarını dolduracağı ümidindeyiz. İzleyicinin beklentileri yüksek olduğundan heyecanlanmamak elde değil. Biz de dört gözle montajın bitmesini bekliyoruz. Her gün stüdyodayız. Bir taraftan da sponsorluk çalışmaları devam ediyor. Çok emek verdik, umarım herkes beğenir" diye konuştu.
Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Büyük ilgi topladı
ANTALYALI mankenler bir plajda düzenlenen bikini defilesinde büyük ilgi topladı.

Haberi Oku