Politika:
Yerel seçimlerde partiler kimler aday olarak gösterdi. Belediye meclis üyeliği için aday olanlar açıklandı. Listesi medya365.com'da. 30 Mart'taki mahalli seçimlerde yarışa girecek olanlar kimler? AK Parti, CHP ve MHP'den kimler belediye meclis üyeliği adaylığı içn makul bulundu. Bugün saat 17:00'da partiler belediyer meclis mensuplarını Yüksek Seçim Kurulu'na verdiler. Bu süreçten sonra herhangi bir aday değişikliği yapılamayacak. Bir Takım mevcut belediye meclis mensupları tekrar belediye meclis azasi (encümen) olarak gösterilirken bir takım adlar ise ilk defa belediye meclis üyeliği, encümenlik için başvurdu. İşite AK Parti CHP ve MHP'nin belediye meclis azasi aday listeleri.  Resmi izah gelmememesine rağmen aşağıdaki adlar medyaya sızdı:

 

İZMİR CHP

CHP'de tartışmalara neden olan kaza belediye başkan adaylarının izah etmesinin ardından belirlenen meclis mensupları listeleri de İl Başkanı Ali Engin tarafından Ankara'ya götürüldü. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaerkek çocuğu, başkan adaylarında olduğu gibi meclis azasi listelerinde de başlıca belirleyici faktör oldu. Karabağlar İlçe Başkanı Polat Manduz'un Konak'tan parlamentoya girmesi beklenirken, Bayraklı İlçe Başkanı Levent Ölçer'in de istifa ettiği ortaya çıktı. Konak'taki listede İlçe Başkanı Sinan Karamustafaoğlu ile Belediye Başkan Adayı Gökyüzü Pekdaş'ın üzerinde tam olarak uzlaşamadığı öğrenildi. Karamustafaerkek çocuğu'nun listele erkek çocuğu Ali Karamustafaerkek çocuğu'nu yazdığı iddia edildi. Parti Çiğli'de listeye İl Başkanı Ali Engin'in ortağını da yazdı. Engin ile beraber inşaat işleri yapan Erkan Tuncer'in, meclis listesinde kendisine yer bulduğu öne sürüldü.

Karşıyaka'da daha önceki Belediye Başkanı Süha Barlak, Büyükşehir Belediyesi Şirketler Koordinatörü Şukrü Parmaklı, Muammer Gezginci, Ahmet Diker gibi adlar yer aldı. Bayraklı'da ise en enteresan konulardan birisi ise İlçe Başkanı Levent Ölçer'in listede kendisine yer bulması oldu. İlçe başkanı olarak halen görevini sürdüren Ölçer'in iki ay önce istifa ettiği ortaya çıktı.

Hareketliliğin yaşandığı Bornova'da da listenin en başında Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan yer aldı. Karabağlar İlçe Başkanı Polat Manduz'un Konak'tan listeye yazılabileceği dile getirildi. Çiğli'de listeye Belediye Başkan aday adayı Semra Aksu da yazılırken, Meclis Azasi Haysiyet Bektaş'ın da kendisine yer bulduğu dile getirildi.

Çiğli'de listeye İl Başkanı Ali Engin'in ortağının da yazıldığı iddia edildi. Engin ile beraber inşaat işleri yapan Erkan Tuncer'in, meclis listesinde kendisine yer bulduğu kaydedildi. Engin'in listeye ortağını yazmasına birçok partilinin reaksiyon gösterdiği dile getirildi.

Listeler arasında en dikkat çekici adlar Urla'dan geldi. Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanerkek çocuğu'nun DSP'ye geçmesi ile yeniden karışan parti meclis listesine Devlet daha önceki Bakanı Yılmaz Karakoyunlu da dahil oldu. Karakoyunlu listenin en başına yazıldığı öğrenildi. Urla'da yaşayan Konak daha önceki Belediye Başkanı Muzaffer Tunçağ'ın da listede olduğu kaydedildi. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur da listenin başına ekip arkadaşı daha önceki İlçe Başkanı Asker Güneş'i yazdı.

 

Öte yandan Tire'de Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in DP'den CHP'ye geçişine reaksiyon gösteren İlçe daha önceki Başkanı Mustafa Güngör de listede kendisine yer buldu. 

Seferihisar'da Ürkmez daha önceki Belediye Başkanı Osman Ürkmez de Kocaerkek çocuğu'nun kontenjanından belediye meclis azasi listesine yazıldı. 

 
 
İZMİR
AK Parti İzmir meclis azasi aday listesi belli oldu.
 
Karabağlar Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Nazmi Kalyoncunun meclis azasi listesinde yerini aldığı öğrenildi. Kalyoncunun yanı sıra CHP'den istifa ederek AK Parti 'ye katılan Azad Fazla, SKM Başkanı Bünyamin Demir, Kadın Kolları Başkanı Birsen Tüarkerkek çocuğu, Karslılar Derneği'nin tavsiye ettiği adlar arasında yer alan Turgay Tarhan, Mardin Derneklerinin tavsiye ettiği Mehmet Özdaş yer aldı.
 
AK Parti Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Kenan Çakar bu sefer Buca'dan listeye girdi. MHP'li daha önceki Ulucak Belediye Başkanı Mehmet Türkmen de Kemalpaşa'da listeye giren adlar arasında yer aldı.
 
Bayraklı'daki listede ise daha önceki kaza başkanı ve belediye başkan aday adayı Ali Aslan bulunmazken, mevcut meclis mensupları Kemal Büyükkesim, Ali Kökoğuz yer aldı. Listede yer alan diğer bir isim ise Mehmet Ateş oldu.
 
AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Bilal Kırkpınar sürpriz bir şekilde Bayraklı'dan meclis azasi adayı gösterildi. Geçtiğimiz yaz evlenen Kırkpınar, Kemalpaşa'dan Bayraklı'ya taşınmıştı. Kadın Kolları Başkanı Ruikiye Bayraktar'ın da listede yer aldığı belirtildi. 
 
Karabağlar Belediye Başkan aday adayı olan, partililerin sevdiği adlar arasında yer alan Bilal Doğan Konak meclis azasi aday listesinde birinci sırayı aldı.
 
Çiğli'de ise daha önceki Belediye Başkanı Galip Öztürk, Belediye başkan aday adaylarından Nedim Aslan, Alevi kökenli Erdal Polat'ın listede yer aldığı dile getirildi.
 
Öte yandan Dikili, Gaziemir ve Aliağa için hazırlanan meclis azasi listelerinde sıkıntı olduğu öğrenildi. AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün'ün hazırlanan listeye itiraz ettiği öğrenildi. Dikili'nin listesinin ise yeniden yazıldığı bildirildi. Aliağa'da da bir takım isimlerin listeye girmesinin kriz yarattığı dile getirildi.  
 
Karşıyaka listesinde ise, Abdullah Merterkek çocuğu, daha önceki ANAVATAN Partisi İlçe Başkanı İbrahim Sayın'ın kızı Banu Sayan, Gençlik Kolları Başkanı Alpay Buzgan, kadın kollarından Ayşen Namlı, ana yönetimden aday olabilmek için istifa eden Necla Çiçek listede yer aldığı belirtildi.
 
Buca'da Çakar'ın yanı sıra daha önceki İlçe Başkanlarından Ünal Ömür, daha önceki meclis azasi Necati Özcan, mevcut meclis azasi Yeşim Gülhan listede kendisine yer buldu.  Öte yandan daha önceki İlçe Başkanı Mustafa Solmaz'ın ve belediye başkan aday adayı olan Buca Belediyesi Grup Başkanvekili Mustafa Arslan'ın listede yer almadığı öğrenildi.
 
ESKİŞEHİR
 
Cumhuriyet Halk Partisi 'nin Odunpazarı ve Tepebaşı Belediye Meclis listeleri açıklandı.
 
Seçim kuruluna teslim edilen Meclis listelerinde, halen meclis azasi olarak görev yapan Dilaver Akay, Önder Tuna, Erdal Cafererkek çocuğu, Hüseyin Erdemir, Mustafa Kosku, Bekir Sıtkı Saraç, Yavuz Metin, Yaşar Özel, Hüdai Doğu, Günay Bardak, M.Kamil Biçerli, İbrahim Arslan, Ahmet İlker, Nuray Akçasoy, Mete Yılmaz, İbrahim Kökdere, H.Hüseyin Bolat, Hasan Tutucu, Ömer Duru ve Abdullah Sargın gibi adlar yeniden yer alırken, Tepebaşı kontenjan birinci sıra adayı Jale Nur Süllü olurken, Odunpazarı Kontenjan birinci sıra adayı M.Kamil Biçerli olması dikkat çekti.
 
DSP'den istifa edip CHP'ye geçen Mustafa poslu ile Halil Sümerli listelerde yer bulamazken, CHP Daha Önceki Milletvekili Vedat Yücesan'ın eşi Nükhet Yücesan Odunpazarı'nda 11, Aydın Arat döneminde Daire Başkanlığı görevi yapan Mehmet Uzun yeniden Odunpazarı'nda 14 ncü sırada yer buldu.
 
Bunun yanı sıra…
MHP'den istifa eden Serdar Taci Zengin, DP'den istifa eden Niyazi Çetin Tepebaşı'nda 11 ve 16 ncı sıralarda yer bulurken, AK partili Zihni Çalışkan'ın akrabası olan Seyfettin Çalışkan, DP kökenli Metin Gündoğan ile Anap kökenli İbrahim Kökdere listede yer buldu.
 
CHP'nin açıklanan meclis üyelikleri listesinin açıklanmasıyla beraber parti çevresinde büyük bir sessizlik yaşandı. 
 
 
ELAZIĞ
 
AK Parti Elazığ Belediye Meclis Üye Aday Listesi belli oldu.
 
İl teşkilatı tarafınadan İl Seçim Kurulu'na verilen aday listesinde şu adlar yer alıyor:
 
Zinnur Başgün, Mithat Coşkun, Erdem Tokgöz, Ali Özgür, Sait Kılıç, Şenay Yener, Sedat Karataş, Vedat Görgöz, Fethiye Solmaz, Karahan Çelik, Şahin Kara, Osman Altıngök, Tamer Kurterkek çocuğu, Vahdettin Demirtaş, Hatice Güler Şengez, Bekir Karabulut, Hasan Üstündağ, Mehmet Tügen, Mehmet Ali Ataş, Ömer Çöteli, Yusuf Dumandağ, Mehmet Turan, Abdukadir Doğru, Selim Tekin, Ahmet Fethi Polat, Ali Haydar Yıldız, Recai Durmaz, Aydın Ercan, Berna Açık, Metin Varlı, Cengiz Taş, Caner Sarıaydın, Aynur Sekin
 
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz'ın kontenjan listesinde ise şu adlar yeraldı:
 
Asım Nazırlı, Hasan Ertuğrul Kar, Burhan Aslan, Fahrettin Öztürk
 
AK Parti İl Genel Meclisi Üye Aday Listesi ise şu isimlerden oluştu:
 
Leyla Yanlıç, Orhan Akyel, İsmail Öktem, A. Baki Karışmaz, Zülküf Çobanerkek çocuğu, Mesut Varol, Remzi Aslantaş, Turgut Can
 
 
 
KOCAELİ
 
CHP KARAMÜRSEL MECLİS LİSTESİ;
Orhan Tanış, Orhan Demirer, Ali Kara, Ahmet Çalık, Meral Karadeniz, Celal Yönet,  Tayfur Çılgıner, Nail Baştürk, Erdal Küçükay, Hamiyet Eraslan, Emre Denizer, Recep Küçük, Gülseren Canpolat, Emel Kabataş, Selahaattin Tekgül, Ayhan Gençtoğ, Emine Bilge, Haysiyet Üstbaş, Gamze Tunçbacak, Bayram Demirtürk, Sezgin Birkan, Sezgin Aykul
 
KONTENJAN
Musa Akyıldız, Kadir Başay, Zuhal Öztorun
 
CHP GÖLCÜK MECLİS LİSTESİ
 
Hüseyin Yılmaz, Zafer Şimşek, Pınar Naak, Özgür yılmaz, Şengül Bekar, Fazlı Emen, Yonca Yılmaz, Ömer Kuvsili, Murat Yazıcıerkek çocuğu, Necmi Bekar, Murat Yalgı, Ali Aktepe, Muharrem Aydın, Handan Yüz, İsmail Sayman, Hakan Ak, Fikret Gürel, Hüseyin İşeri, İlker Solakerkek çocuğu, Murat Korkmaz, Nalan Gülenç, Halit Gülerkek çocuğu, Emin Ümit Yıldız, Ekrem İşeri, yılmaz Calay, Kemal Kaya, İbrahim Cemal Saral, Duygu Tokay
 
KONTENJAN
Cevdet Barış, Fazlı Emen, Nedim Adanur
 
BİLECİK
 
AK Parti Belediye Başkan adayı Selim Yağcı'nın kesinleşen Belediye Meclis üyeliği listesinde iddialı adlar yer aliyor.
 
Yağcı'nın, Belediye Meclis Üyeleri; 1.sıra Şadan Turan, 2. Sıra Hüseyin Yalçın, 3. Sıra Ebibe Bekin Palacıerkek çocuğu, 4. Sıra Ebutalip Dursun, 5. Sıra Nusret Tosun, 6. Sıra Serkan Dalkılıç, 7. Sıra Sevcan Uzun, 8. Sıra Yücel Yerci, 9. Sıra Ali Dereli, 10.sıra Şükrü Selöz, 11. Sıra Aydın Çelebi, 12. Sıra Zekeriya Çakır, 13. Sıra Taşkın Birgül, 14. Sıra Bilal Yılmaz, 15. Sırada Hülya Alişan, 16. sıra Vildan Öztürk, 17. sıra Gökhan Çevik, 18. sıra Servet Yılmaz, 19. sıra Kerime Er, 20. sıra Sevim Elmas, 21. sıra Alper Özdoğan'dan oluştu.
 
Kontenjanda ise Nihat Can, Dr. Başak Ekici Karabulut ve Av. Kadir Bayrak yeraldı.
 
AK Parti 'nin kesinleşen İl Genel Meclis üye listesi ise Hasan Hüseyin Çelik, Serkan Yıldırım, Recep Fidan ve İrfan Durmuş'tan oluştu.
 
CHP'nin Belediye Başkan adayı Sungur Turan'ın mevcut Belediye Meclis azalarından Mimar Zafer Atasev haricinde diğer Meclis üyelerine ilk sıralarda yer vermeyeceği öğrenilirken, kontenjanda Belediye daha önceki Hesap İşleri Müdürü Başkan Yardımcısı Fezvioğlu Un Fabrika Müdürü Recep Kırca'nın yanı sıra daha önceki İlçe Başkanı esnaf Sedat Bayam'ın yeralması Meclis üyeliklerinde ise CHP kurucularından daha önceki İl Başkanı Seyfi Özgen, Koza Müdürü Ali Çakır, daha önceki İl Başkanı Sinan Baba, Av. Gönül Sargın, Dr. Dilek Aynur, Mimar Zafer Atasev, Müteahhit Engin Dindar, Ali Osman Üstün, Erdoğan Yeşil, Eczacı Ertuğrul Ergün ve daha önceki  İlçe  Kadın Kolları Başkanı Necla Eker'in sıralamada yer alması bekleniyor.
 
CHP'de İl Genel Meclis adaylığında ise mevcut İl Genel Meclis azasi Hikmet Turan, Sadık Dindar, Ahmet Başkan ve Fatma Aşık'ın isimleri geçiyor.
 
MHP'de de Başkan adayı Hüseyin Şensoy'un iddialı Meclis üye listesi hazırladığı ve Mali Müşavir Cengiz Erdinç'in yanısıra Karadenizliler Derneği  Başkanı Server Yazıcı, Av. Pervin Taşçı, İnşaat Mühendisi daha önceki AK Parti İl Genel Meclis azasi Aytaç Yılmaz, daha önceki İl Başkanı Hüseyin Köymen, ilimizin sayılıp sevilen esnaflarından Soner Olgun, Nazmi Erdem, Öznur Alkan'ın adı geçerken, MHP'de İl Genel Meclis azalığına ise Mehmet Yılmaz, Selahattin Bozkurt ve isti-fa eden Yılmaz Sert'in yerine de Ömer Usta'nın sı-ralamada yer alması bekleniyor.
 
Saadet Partisi'nin Bilecik Belediye Meclis Üye Listesi ise şöyle oluştu.
 
1-Turgay Ordu, 2-Sadık Erol, 3-Öncay Arslan, 4-Nedim Üçüncü, 5-Gülşah Savak, 6-Alaaddin Gül-soy, 7- Kevser Kaya, 8- Gürkan Bel, 9- Cavit Gür, 10- Emre İnan, 11- Muhammet Ali Şişman, 12- Enes Güney, 13- Baki Berk
 
Belediye Meclisi Kontenjan: 1- Çetin Altıntaş, 2- Muhammet Demirkıran
 
İl Genel Meclisi: 1- Süleyman İnan, 2- Mehmet Ali Parladan
 
OSMANİYE
 
AK Parti Osmaniye İl Genel Meclis Azasi Adayları ve Belediye Meclis Azasi Adaylıkları belli oldu. 
 
Listede şu adlar yer aldı:
İsmail Kaya, Mehmet Altun, Zafer Yanbak, Murat Bedir, Abdullah Çolak, İbrahim Örs
 
Belediye Meclis Adayları
 
Emine Kalyoncu Erdal, Necati Okur, Zekiye Yılmazer, Muzaffer Çuhadar, Ahmet Karakurt, İlhan Karataş, Veysel Edebali, Murat Yiğit, Kazım Ersoy, Hasan acar, Mahmut Ergez, Habit Kaya, Mehmet Demir, Abdulvahap Öztürk, İsmail Kürşat Erkoçak, Mehmet Ergen, Piran Akyüz, Hasan Çenet, Mehmet Meke, Meryem İci
 
Kontenjan adaylar:
Ömer Yağmur, Servet Aksu, Mehmet Taşkıran
 
NİĞDE
 
AK Parti Genel Merkez tarafından onaylanan Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Azasi adayları şu şekilde;
 
30 Mart 2014 Mahalli Seçimleri İçin AK Parti Meclis Azasi Adayları
 
Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Faruk Akdoğan
 
Ak Parti Niğde Belediyesi Meclis Azasi Adayları
1. Nevzat Balerkek çocuğu, 2. Rıfat Özkan, 3. Ahmet Tacirerkek çocuğu, 4. Hamdi Aruk, 5. Yakup Yerlikaya, 6. Aslan Gezici, 7. Ümmü Gülsüm Özdemir, 8. Mustafa Karaca,9. Ali Erdoğan, 10. Muammer Ataç, 11. Öznur Akbulut, 12. Murat Demir, 13. Bekir Peker, 14. Sebahattin Ecemiş, 15. Adem Baca, 16. Bekir Şentürk 17. Mehmet Yaşar Teberik, 18. Ahmet Çelik, 19. Haluk Yiğit, 20. Abdülkadir Şimşek, 21. Nihal Küçük Özkan, 22. Melih Özsoy, 23. Mustafa Kurudere, 24. Ayşe Fidan, 25. Ahmet Zafer Taş, 26. Dürdane Türkmen, 27. Hakan Meşe, 28. Süleyman Eker,
 
AK PARTİ KONTENJAN
1. Harun Dikici, 2. Orhan Özbek, 3. İdris Bayram
 
AK PARTİ NİĞDE MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
 
1. Mevlüt Şahin, 2. Mahmut Peşin, 3. Bülent Küçüktuna, 4. Bilal Vural, 5. Duran Çatal, 6. Cengiz Ecemiş
 
Ak Parti Bor İl Genel Meclis Azasi Adayları
1. Ferhat Kavaklıerkek çocuğu, 2. Sabri Bozdağ, 3. Fahrettin Anıl, 4. Rıdvan İmanç,
 
Ak Parti Çiftlik İl Genel Meclis Azasi Adayları
1. Ali Dede Tekin, 2. Durmuş Ali Palta, 3. Hüseyin Aslan
 
Ak Parti Altunhisar İl Genel Meclis Azasi Adayları
1. Nihat Uysal, 2. Şener Tosuner,
 
Ak Parti Çamardı İl Genel Meclis Azasi Adayları
1. Gafur Karaca, 2. Ünal Pınar,
 
Ak Parti Ulukışla İl Genel Meclis Azasi Adayları
1. Şahin Tulgar, 2. Göksel Akçam,
 
KÜTAHYA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya belediye ve il genel meclisi mensupları listesi

 

 
MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Alim Işık 

Meclis azasi aday listesi:
 
Salih Özden, Enver Erdogan, Azime Nur Aktas Akalın, Ahmet Uluca, Selda Bal Yildiz, Nedim Delen, Cemal Aydın, Yusuf Sökmen, Merve Özçınar Gül, Erol Mercan, Mustafa Erol, H. İbrahim Doğlarlıoglu, Ali Korkmaz, Erol Akdemir, Ahmet Uygur, Serife Şağban, Gülşah Arıkan Akandere, Erdoğan Çolak, Bekir Terlemez, Kahraman Akçakaya, Alper Gül, Gülteri Uyanık, Ferhat Akçahan Tutuk, Osman Sencer, Ali Sen, Hüseyin Şahin Sedat Kabaağaç, Burak Oruç, Kontenyan Adayları ise, İlyas Bahar, Ali Soycan, Ahmet Tekdemir'den oluştu.
 
İl Genel Meclisi Adayları ise, Ömer Aşman, Selehattin Orman, Veli Doğan, Fatma Nazlıpınar, Mustafa Yılmaz ve Murat Deyiş Güner olarak açıklandı.
 
UŞAK
AK Parti Uşak'ın kesinleşen il, kaza, ve il genel meclisi adayları şu isimlerden oluştu.
 
UŞAK AKP MERKEZ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
 
Ergün Kırdinli, Özer Erkek, Murat Kiriş, Zeki Ercel, Hasan Erdoğan, Pınar Günaç 
Kayış, Sedat Aydın, Hakan Uludağ, Akın Demir, Mehmet Demirhindi, Ercan alkan, 
Mehmet Emin Akyay, Mesut Özbey, Sevgi Coşkun, Mehmet Yaşar, Salih Küçük, 
U. Feryal Sağnak, Tekin Gök, Mehmet Tufan, Osman Yılmaz, Enver Başakçıerkek çocuğu, 
Safiye Şarbay, Seyfi Karagöz, Muzaffer Efe, Nevzat Sözver, Ahmet Öztürk, İbrahim 
Ertuğrul, Asım Yaşar
 
KONTENJAN
Ender Kuzgun, Ahmet Gökhan Özbağ, Emine Yıldırım
 
MERKEZ İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Mehmet Nacar, İlknur Ertuğrul, Hüseyin Gürpınar, Zeki Karahan, Perihan Büber, 
Yusuf Saraçoğlu
 
BANAZ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Mehmet Ali Koparan, Sabahattin Sümercan, Aysun Yıldız, Mehmet Dalkıran, Hüsnü 
Çakın, Süleyman Girgin, Hakkı Olgun, Nihat Şadak, Mehmet Acar, Gürkan Öztürk
 
KONTENJAN
Sadık Karadağ
 
BANAZ İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Abdülkadir Kılınç, Eşref Çelik, Murat Türkmen
 
EŞME BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Çağdaş Keklikkıran, Sevgün Bingül, Tufan Özen, Ali Rıza Gedik, Nevzat Özeren, 
Süleyman Başer, Necati Yıldırım, Zehra Çallı, Fatih Küçük, Hüseyin Can, 
 
KONTENJAN
İsmail Demir
 
EŞME İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Mesut Yalçın, Alaettin Furtana, Şahin Badem
 
ULUBEY BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Ali Arslan, Halil Pehlivan, İsmail Sayıner, Hasan Terci, Kamil Ada, İbrahim Çanak, 
Halim Işık, Mustafa Bal
 
KONTENJAN
Nevzat İlhan
 
ULUBEY İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Tarık Çoruk, Yaşar Leblebici
 
SİVASLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Mehmet Ezel, Yetkin Özdemir, Bayram Kocamış, Durgut Demirhan, Hamit Kandemir
Osman Beşer, Yaşar Karagöl, Yavuz Tuna
 
KONTENJAN
Turgay Çakar
 
SİVASLI İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Hakan Turgut, Ramazan Güneş
 
KARAHALLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Mehmet Ceyhan, Ufuk Gül, Nail Çarkıt, Nihat Çeker, Şerif Yüzbaşıerkek çocuğu, Murat 
 
Aysal, Cemal Bursalı, Hasbi Arıkan
 
KONTENJAN
Hasan Ali Işık
 
KARAHALLI İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
Şahin Erdoğan, Ahmet Bodur
 


Etiketler : AK parti CHP MHP Belediye meclis mensupları aday listesi

Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

BM Genel Sekreter Yardımcısı'ndan güvenli...
BM İnsani Yardımlardan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Valerie Amos, güvenli bölge konusunda " Bu Birleşmiş...

Haberi Oku