Politika:
CHP Ankara mitingi canlı izle. Kemal Kılıçdaroğlu Ankara mitingi canlı izle. 19 03 2014

Cumhuriyet Halk Partisi Mitinglerine devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu Ankara mitingi canlı izle. 19 03 2014 günü yayınlanacak mitingin canlı yayınına buradan ulaşabilirsiniz. Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu birbirlerine göndermelerde yer almaya devam ediyorlar. Kemal Kılıçdaroülu mitinglerini canlı izle. Ankara'da konuşacak olan CHP öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması canlı yayınla burada olacak.


Ankara'da konuşacak olan Kemal Kılıçdaroğlu mahalli seçimler için neler neler söyleyecek? Kemal Kılıçdaroğlu Ankara mitingi canlı izle. 19 03 2014 günü Ankara'da olacak olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bakalım hangi konuları ele alacak. CHP'den Ankara adayı olan Mansur Yavaş'ta Kemal Kılıçdaorülu ile beraber miting alanında olacak. Binlerce Ankara'lı CHP mitingini takip edecek. Ancak Ankara'da en büyük adayın yeniden Melih Gökçek olduğu konuşuluyor. Bakalım Mansur kazanacak mı? Kemal Kılıçdaroğlu Ankara mitingi canlı izle. 19 03 2014

TIKLA İZLE

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mart mahalli seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da devam ediyor..

Yerel seçim mitinglerine start veren Kemal Kılıçdaroğlu Muğla CHP'lilere hitap edecek..

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Muğla Miting konuşması izle, CHP Muğla Mitingi CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu neler söyledi?

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 30 Mart mahalli seçimleri çerçevesinde mitinglerine bu hafta da devam ediyor. Mahalli seçim mitinglerine start veren Kemal Kılıçdaroğlu Muğla halkına hitap ediyor.


medya365.com


Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-20 2:39:19
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başbakanlık'ta kritik toplantısı!
Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay başkanlığında "Çözüm Sürecini Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.

Haberi Oku