Programlar:
Barbaros Hayrettin Paşa'yı bilemeyen yarışmacı Okan Bayülgen'i çok kızdırdı video haberi

Okan Bayülgen Gülben Ergen ve Bülent Özveren'in juri koltuğunda oturduğu 1 Milyon kimin yarışması ilk eleme heyeacanı bugün yaşandı. Ekranlarda yer alan Okan Bayülgen ilk bölümde yarışmacıya çok sinirlendi. 

Okan Bayülgen ve Gülben Ergen’in jüri üyesi olarak yer aldığı Bir Milyon Kimin adlı yarışma ilginç anlara sahne oldu. Yeni başlayan yarışmada, yarışmacı Barbaros Hayrettin Paşa’nın adını bir türlü bilemedi.

Bayülgen, yarışmacıya Barbaros’un adını söyletmek için akla karayı seçti, denemediği yol kalmadı. Hatta bir ara "Barbaros Hayret" kısmına kadar yarışmacıya tüyo veren Bayülgen, doğru cevabı bir türlü alamayınca da ne yapacağını şaşırdı.

Okan Bayülgen Gülben Ergen ve Bülent Özveren'in juri koltuğunda oturduğu 1 Milyon kimin yarışması ilk eleme heyeacanı bugün yaşandı. Ekranlarda yer alan Okan Bayülgen bir anda TT oldu.

Endemol'ün Show TV'ye hazırladığı Bülent Özveren , Okan Bayülgen , Gülben Ergen gibi 3 ünlü isimin jüride ve sunuculukta Var Mısın Yok Musun ? ile ünlenen Hakan Hatipoğlu'nun olduğu merakla beklenen yarışma 1 Milyon Kimin bu akşam 23.30'de başladı.

Elemelerden hazırlanan program Ekim ayında başlayacak ve 2013'ün sonunda 1 kişi milyoner olacak. İlk bölüm özeti eklenecek.
Etiketler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Alabora 17 Ağustos kim elendi? ( Kanal D Alabora...
Kanal D ekranlarının en çok sevilen yarışma programlarından birisi olarak karşımıza Alabora çıkarken,...

Haberi Oku