Galatasaray Kopenhag maçını canlı izle canlı yayınlayacak kanalları listesi Danimarka spor kanalındayız

Galatasaray'ın Şampiyonlar Liginde karşılaşacağı Kopenhag maçı ücretsiz yayınlanan kanallar listesi İtalya'dan. Galatasaray Kopenhag maçı D Smart'a olacak ve mücedele İtalya ve yabancı kanallardan canlı yayınlanacak. Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligindeki rakibi Kopenhag ile oynayacağı mücadele Star TV değil D Smart canlı yayınlayacak. Galatasaray Kıpenhag maçı 23 ekim çarşamba akşamı D Smart yayınlanacak. Ancak medya365 maç anında yabancı kanallardan yayını verecek.

GALATASARAY KOPENHAG maçını canlı izlemek için tıklayınız.

Daha önce Star TV yayınlanacağı açıklanan Galatasaray Kopenhag maçı değiştirildi. D Smart Galatasaray Kopenhag maçını vermedi mi Star TV Muhteşem Yüzyıl vazgeçmedi mi bilinmez ama artık net bir şekilde maç D Smart'ta. Peki D Smart'ı olmayanlar Galatasaray Kopenhag maçını nasıl izleyecek.

Cevabı basit. Ya maç saatinde medya365.com'da yayınlanacak yabancı bir kanaldan maçı izleyecek ya da İtalya'nın Star TV olan ESPN kanalında maç olacak. Ayrıntılı araştırmalarımız sonucunda Galatasaray Kopenhag maçını sizlere izlettirmeye çalışacağız. Ancak İtalya ve D Smart değil maçı canlı yayınlayacak yabancı kanallarda var. İşte O liste yarın siz maçı ararken burada olacak.

Galatasaray Kopenhag canlı izle

Anahtar Kelimeler

Balkan şampiyonunun hedefi olimpiyat
SAMSUNLU Balkan şampiyonu atlet 18 yaşındaki Ümran Sedef Kantekin, hedefinin 2016 yılında Brezilya’da...

Haberi Oku