Teknoloji:
Samsung Galaxy S4 yeni güncellemesi ile dikkat çekiyor Android 4.3 teknolojisi nedir bilgisi haberimizde burada
Galaxy S4 yeni güncellemesi ile dikkat çekti. Exynos işlemcili Galaxy S4 modeli için resmi Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini yayınladı. Android 4.3 teknoloji bilgisi nedir.

Exynos çip setli Samsung Galaxy S4 için resmi Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi yayınlanmaya başladı. Snapdragon 600 çip setli Galaxy S4 için geçtiğimiz hafta yayınlanan güncelleme paketinin ardından Exynos  5 Octa çip setini kullanan Galaxy S4 versiyonu içinde güncelleme paketi hazır.  İlk olarak Hindistan ve Endonezya için yayınlanacak olan güncelleme paketini diğer ülkeler takip edecek.
Güncelleme paketiyle birlikte  değişen özellikler arasında, OpenGL 3.0, Galaxy Gear, TRIM, ANT+ desteği, Samsung KNOX  implementasyonu, Samsung Wallet, geliştirilmiş RAM yönetimi, geliştirilmiş ekran yazılımı, geliştirilmiş TouchWiz arayüzü, yeni Samsung  klavye, yeni Samsung web tarayıcısı, optimize edilen yeni okuma modu ayarları ve yeni kamera yazılım güncellemesi paket içerinde yer alıyor. Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin ise önümüzdeki ay yayınlanması planlanıyor.

Google Play Store indir Ücretsiz ( Google Play...
Google Play Store indir. Ücretsiz Google Market indir. Google Android Market ücretsiz indir. Google Play Android...

Haberi Oku